شمانیوز
شما نیوز

جریان سازی قرآنی در حوزه های روزآمد و جدید از اهداف چهارمین جشنواره ملی آیات است

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جریان سازی قرآنی در حوزه های روز آمد و جدید متناسب با پیشرفت های تازه را یکی از اهداف کلان برگزاری چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات بیان کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، عبدالهادی فقهی زاده در پیامی به آیین اختتامیه مجازی این جشنواره با بیان اهداف کلان برگزاری مجموعه جشنواره فرهنگی هنری آیات افزود: شناسایی ظرفیت های مطبوعاتی و رسانه ای در فضای مجازی و فعال سازی آنها در خدمت آستان مقدس قرآن کریم را از دیگر اهداف کلان این جشنواره برشمرد.

وی افزود: گسترش دائره فعالان قرآنی و اصلاح نگرش و تلقی عمومی نسبت به فعالان قرآنی که این تغییر نگرش منجر به افزوده شدن گروههای کثیری از خدمتگزاران راستین به فرهنگ قرآنی شود از دیگر اهداف این برنامه ها است.

فقهی زاده تاکید کرد: از این طریق زمینه مناسبی برای اثر گذاری و رشد تولیدات فرهنگی، هنری و رسانه ای به آستان مقدس قرآن کریم فراهم می شود.

وی گفت: معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در عمل به اولویت اصلی فرهنگی هنری خود در ارتباط با حیطه های قرآن و عترت در سالهای اخیر مجموعه ای از جشنواره های فرهنگی هنری آیات را در حوزه های گوناگون فرهنگی هنری و رسانه ای فعالیت می کند که جشنواره مطبوعات و رسانه آیات از جمله این جشنواره ها است.

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مشارکت ویژه و موثر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در برگزاری چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات گفت: در عملیات گسترده این جشنواره بیش از یک هزار و 100 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسید که جای تقدیر دارد.

چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات عصر چهارشنبه با معرفی برترین ها در قالب برنامه ای از طریق فضای مجازی معرفی شدند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied