شمانیوز
شما نیوز

استان بوشهر با ارسال 205 اثر فعالترین استان در پویش "نشاط نوروزی با کتاب"

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر: استان بوشهر با ارسال 205 اثر و شهر برازجان از شهرستان دشتستان با ۱۱۷ اثر فعالترین استان در پویش "نشاط نوروزی با کتاب" شناخته شد.

به گزارش شمانیوز، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ایجاد شور و نشاط  در میان خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان در ایام خانه‌نشینی بیماری کویید ۱۹، پویش ملی نشاط نوروزی با کتاب را در ایام نوروز ۱۴۰۰ طراحی و اجرا کرد.

آنیتا مظفری عنوان داشت: در این پویش از شرکت‌کنندگان خواسته شد کتاب‌هایی که خوانده‌اند را در یک کلیپ ویدئویی کوتاه (تا ۳ دقیقه) معرفی کنند، یا نظرشان را درباره آن بگویند. در پایان، به تعدادی از برگزیدگان که بیشترین امتیازها را کسب کرده باشند، علاوه بر معرفی در سطح ملی، جوایزی اهدا خواهد شد.

وی افزود: پس از اتمام مدت زمان شرکت در این پویش ۹۴۸ اثر از ۲۷ استان کشور به دبیرخانه مرکزی این پویش ارسال شد استان بوشهر با ارسال 205 اثر و شهر برازجان از استان بوشهر با ۱۱۷ اثر فعالترین استان در پویش "نشاط نوروزی با کتاب" شناخته  شد.

 مظفری گفت: همچنین در این پویش استان خوزستان ۱۱۱ اثر، تهران ۹۷، مازندران، ٩٩ اثر،اصفهان ۷۶ اثر و خراسان جنوبی با ۷۱ اثر بیشترین شرکت کننده را در این پویش به خود اختصاص دادند.

آنیتا مظفری ابراز داشت: داوری این پویش از  سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه آغاز شده است و  آثار رسیده به دبیرخانه با شاخص‌هایی همچون ارتباط با موضوعات پویش،خلاقیت در ارائه، کیفیت ارائه،رعایت زمان‌بندی

مظفری تصریح کرد: تعداد بازدیدکنندگان و چرخش در فضاهای مجازی (اصطلاحاً لایک، همرسانی و کامنت)و توجه به مسائل اجتماعی روز کشور داوری و بررسی خواهند شد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر  گفت: همچنین  به  ۴۰ نفر از برگزیدگان این پویش در رده های مختلف سنی ۲ تا ۷ سال، ۷ تا ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۸ سال و ۱۸ سال به بالا جوایزی به همراه لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

 

 

منبع:روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

 

 
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied