شمانیوز
شما نیوز

پست جدید رامبد جوان در اینستاگرام + عکس

عذرخواهی رامبد جوان در اینستاگرام از نویسندگان در پی جنجال های اخیر در خندوانه منتشر شد .

رامبد جوان بازیگر و مجری و تهیه کننده صداوسیما است . رامبد جوان با انتشار پستی به اتفاق عجیب در برنامه خندوانه که چند شب گذشته رخ داد واکنش نشان داد . او از طرف تیم خندوانه از نویسندگان عذرخواهی کرد . در ادامه پست رامبد جوان را می خوانید . 

 

 

عذرخواهی رامبد جوان از نویسندگان

 

 
عذرخواهی رامبد جوان از نویسندگان
 
 
رامبد جوان از آنچه که در «خندوانه» نسبت به بی احترامی به نویسندگان رخ داد عذرخواهی کرد و آن را حاصل بی ملاحظگی خودش، تیم خندوانه و پخش شبکه نسیم دانست.
 

رامبد جوان از آنچه که در «خندوانه» نسبت به بی احترامی به نویسندگان رخ داد عذرخواهی کرد و آن را حاصل بی ملاحظگی خودش، تیم خندوانه و پخش شبکه نسیم دانست.

 

برنامه «خندوانه» چهارشنبه شب ۲۲ اردیبهشت و در آستانه عید از فوتبالی هایی چون خداداد عزیزی و فیروز کریمی به برنامه دعوت به عمل آورد و با آنها بازی هایی را ترتیب داد. در یکی از این بازی ها جواب کریمی و عزیزی به سوال مسابقه درباره نام بردن از سه نویسنده باعث واکنش هایی شد که در نگاه مخاطبان برنامه تعبیر به بی احترامی به نویسندگان شد و بدتر از جواب آن ها خود رامبد جوان بود که به نوعی با خنده به پاسخ های فیروز کریمی واکنش نشان داد.

 
 

ویدئوی این بخش از برنامه در شبکه های اجتماعی بازتاب پیدا کرد و طی یکی دو روز گذشته جمعی از نویسندگان و منتقدان در شبکه های اجتماعی واکنش های انتقادی به آن نشان دادند. سپس شب گذشته رامبد جوان در پیامی نسبت به آنچه در برنامه رخ داد عذرخواهی کرد.

 

متن عذرخواهی وی را در زیر می خوانید:

 

«سلام به اهالی قلم.

 

در برنامه خندوانه چهارشنبه شب در کنار دو مهمان محترم، لحظه ای پیش آمد که برای من غیر قابل کنترل شد و متاسفانه واکنش من تنها خندیدن بود. واقعاً از پخش این لحظه هم بسیار متاسفم و این هم به خاطر بی دقتی و بی ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه نسیم است.

 

اینجانب از همه اهالی قلم در کل تاریخ بزرگ این کشور با آثار جاودانشان تمام قد عذر می خواهم و یقین می دهم هیچوقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

 

من همیشه با افتخار مخاطب و خواننده آثار لذت بخش و بی مثال ادبیات کشورمان بوده ام و هستم و خواهم بود و هیچگاه از ترویج کتابخوانی در هر موقعیتی که داشته ام و خواهم داشت دریغ نکرده و نخواهم کرد.»

 
 

 خداداد عزیزی و فیروز کریمی در خندوانه

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied