`
شمانیوز
شما نیوز

از 3 تا 11 تیرماه 1400 در فرهنگسرای نیاوران؛

برگزاری نمایشگاه "خاک نگاره ها" با رویکرد سفال از نگاهی دیگر

مجموعه هیما با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و فرهنگسرای نیاوران نمایشگاه خاک نگاره ها با رویکرد سفال از نگاهی دیگر را از 3 تا 11 تیرماه برگزار می کند.

برگزاری نمایشگاه "خاک نگاره ها" با رویکرد سفال از نگاهی دیگر

به گزارش شمانیوز: این نمایشگاه با هدف گسترش استفاده سفال در خانه های ایرانی ، شناسایی هنرمندان و پیشکسوتان این رشته و ارتقاء سطح دانش هنری در زمینه سفال و سرامیک برگزار خواهد شد.   

امکان حضور نسل جدید سفالگران در داخل کشور و در سطح بین المللی توسط مجموعه هیما ، ایجاد تعامل بین هنرمندان  و گفتگو بین نسل ها ، تشکیل بانک اطلاعات هنرمندان سفال و سرامیک ، ایجاد بازار فروش و مارکتینگ در حین نمایشگاه از دیگر از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

فراخوان نمایشگاه خاک نگاره ها 29 اردیبهشت ماه منتشر شده و آخرین مهلت پذیرش اولیه آثار به صورت مجازی 25 خرداد ماه خواهد بود. ضمن اینکه 27 خرداد نتایج داوری ها مشخص و اسامی راه یافتگان به نمایشگاه اعلام خواهد شد. سپس در روزهای 30 و 31 خرداد اصل آثار تحویل گرفته می شود و نمایشگاه از 3 تا 11 تیر دایر خواهد شد.

مراسم اختتامیه نمایشگاه 11 تیرماه برگزار خواهد شد و در کنار تجلیل از 5 پیشکسوت این رشته ، 3 اثر برگزیده معرفی و جوایزی به صاحبان آثار برگزیده اهدا خواهد شد.

علاقه مندان جهت شرکت در این نمایشگاه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام Hima.handicrafts مراجعه فرمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها