شمانیوز
شما نیوز

عروس سابق علی پروین با بازیگر مشهور ازدواج کرد + عکس

آناهیتا درگاهی پس از جدایی از پسر علی پروین با اشکان خطیبی ازدواج کرد.

پایگاه خبری شمانیوز: آناهیتا درگاهی در ۷ بهمن ماه سال ۱۳۶۵ بدنیا آمد است. آناهیتا درگاهی پس از جدایی از پسر علی پروین با اشکان خطیبی ازدواج کرد. در سال 1393 با پسر علی پروین ازدواج کرد علی پروین بارها در نمایشگاه های نقاشی آناهیتا درگاهی شرکت کرد و همواره آناهیتا درگاهی عزیز کرده خانواده علی پروین بود.

 

 

آناهیتا درگاهی و محمد پروین

 

آناهیتا درگاهی در ۷ بهمن ماه سال ۱۳۶۵ بدنیا آمد است. وی همسر سابق محمد پروین پسر علی پروین بوده است تاکوک چندین نمایشگاه در کاخ نیاوران و گالری سیحون و فرمانیه برپا کرده است همچنین در سه نمایشگاه گروهی در موزه هنرهای زیبا کاخ سعد آباد، گالری کمال الملک و جم آرت گالری دوبی شرکت داشته است.

 

anahita-dargahi-va-mohammade-parvin

 

 

ازدواج با محمد پروین

 

در سال 1393 با پسر مشهورترین فوتبالیست و مربی پرسپولیس یعنی سلطان علی پروین ازدواج کرد، پروین بارها در نمایشگاه های نقاشی وی شرکت کرد و همواره وی عزیز کرده خانواده وی بود این زوج صاحب فرزند نبودند.

 

 

vt92wxhf5k2c2w05tgf8

 

طلاق بی سرو صدا

 

مصاحبه آناهیتا درگاهی در دی ماه 94 :

این بازیگر ، نقاش و تهیه کننده که در فیلم جدید موتمن اولین تجربه سینمای اش را پشت سر گذاشته درباره ی خبرهایی که در رسانه ها با عنوان عروس علی پروین بازیگر شده است گفت :

من یکسال است که از محمد پروین جدا شده ام و در حال حاضر هیچ نسبت و ارتباطی به ایشان و خانواده شان ندارم و نخواهم داشت.

 

 

آناهیتا-درگاهی

 

 
تکذیب از محمد پروین

 

محمد پروین نیز در مصاحبه در واکنش به خبر طلاق گفت :

اتفاقا به خودم هم زنگ زدند و ماجرای این خبر و طلاق را گفتند اما من اصلا طلاق نگرفتم روحم هم از این ماجرا خبر ندارد و بهتر است مخاطبان مجددا در این خصوص حدس بزنند.

 

 

ازدواج مجدد با بازیگر سینما

اشکان خطیبی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با حضور در برنامه خندوانه اعلام گرد با آناهیتا درگاهی ازدواج کرده است او در این مورد گفت : ما کم کم به هم علاقه مند شدیم، آخرشم دل منو دزدید و ازدواج کردیم.

 

آناهیتا-درگاهی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied