شمانیوز
شما نیوز

بیوگرافی رعنا آزادی ور + عکس همسرش

رعنا آزادی ور متولد ۱۷ فروردین ماه ۱۳۶۲ در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

 به گزارش رصداقتصادی : رعنا آزادی ور با بازی در فیلم مارمولک( کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را شروع کرد و با یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقعیت خود را در سینما تثبیت کرد. رعنا ازادی ور با بازی در فیلم پارک وی ( فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار اول بازی در نقش نخست را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد. رعنا آزادی ور هنرپیشه جوان کشورمان با توجه و وسواس نقش های سینمایی خود را انتخاب میکند و در نقش هایی که ایفای نقش کرده خود را در بازیگری به اثبات رسانده است.

 

 

biography-rana-azadivar24

عکس های اینستاگرامی رعنا آزادی ور

 

شایعه ازدواج رعنا آزادی وی با مهدی پاکدل:

ماجرای ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور از کجا کلید خورد؟ مهدی پاکدل یکی از بازیگران ساکت و بدون حاشیه دنیای هنر است که بار اول با فیلم آبی حمید لبخنده در سال ۷۹ به دنیای سینما راه یافت و با بازی در نقش هایی موفق راهش را در دنیای هنر هموارتر کرد. وی چندی پیش با منتشر خبر جدایی از همسرش بهنوش طباطبایی درگیر حاشیه ها شد.

سال قبل هم زمانیکه مهدی پاک دل درگیر بازی در تئاتری با حضور رعنا ازادی ور بود، عکس هایی دو نفره از این دو هنرپیشه منتشر شد. منتشر این عکسها خبر ازدواج دوباره آقای پاک دل با این خانم هنرپیشه را به راه انداخت که اما در حد همان شایعه باقی ماند.

با انتشار عکسی از مهدی پاک دل در کنار رعنا ازادی ور هنرپیشه کشورمان ماجراهایی از ازدواج دوباره آقای هنرمند را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت و سبب به وجود آمدن

حاشیه های تازه ای برای مهدی پاکدل شد.

بعضی از کاربران فضای مجازی رعایت نشدن فاصله بین آقا و خانم بازیگر در این عکس را باعث گمانه زنی هایی از ازدواج دوباره مهدی پاک دل با رعنا ازادی ور می دانند ولی این مسئله تا به اکنون مورد تائید یا تکذیب هیچکدام از این چهره های معروف قرار نگرفته است.

 
 

biography-rana-azadivar25

 

سحر دولتشاهی، رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

 

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور ازدواج کردند

ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور که در ماه‌های گذشته به صورت شایعاتی پراکنده مطرح شده بود، رسمی شد. بدین ترتیب یک زوج به زوج‌های سینمایی ایران اضافه و این دو بازیگر مطرح زندگی مشترک خود را آغاز کردند. این خبر را عاطفه رضوی، همسر حسین پاکدل (برای مهدی پاکدل) در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد. او نوشت است: "دوستتان دارم، خصوصاً در کنار هم. مبارکمان باشد".

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied