شمانیوز
شما نیوز

ساعت و زمان پخش سریال زیر خاکی 2

فصل دوم سریال زیرخاکی از ۷ خرداد به صورت همزمان در شبکه یک و شبکه تماشا پخش خواهد شد.

پایگاه خبری شمانیوز: پس از پخش موفق و پرمخاطب فصل اول سریال زیرخاکی فصل دوم سریال زیرخاکی از ۷ خرداد به صورت همزمان در شبکه یک و شبکه تماشا پخش خواهد شد.سریال زیر خاکی 2 از شبکه یک سیما هرشب ساعت ۲۲:۱۵ پخش خواهد شد. 

 

 

 

ساعت پخش و بازپخش زیرخاکی از شبکه یک:

 
سریال زیرخاکی ۲ طبق اعلام شبکه یک سیما هرشب ساعت ۲۲:۱۵ پخش خواهد شد. ساعت تکرار دقیقی برای این سریال اعلام نشده است، اما براساس جدول پخش شبکه یک در تاریخ ۹ خرداد تکرار این سریال ساعت ۱۰:۱۶ و ۱۵:۱۶ پخش خواهد شد که به احتمال زیاد ساعت تکرار این سریال در روز‌های بعد نیز همین حدود ساعات خواهد بود.

 

 

ساعت پخش و بازپخش زیرخاکی از شبکه تماشا:


مجموعه «زیرخاکی ۲» به طور همزمان و همراه با پخش این مجموعه از شبکه یک سیما، از شبکه تماشا هم پخش می‌شود.

فصل دوم سریال طنز «زیرخاکی» از بامداد روز هشتم خرداد ماه ساعت ۲۴ از این شبکه پخش خواهد شد و در ساعات ۶ و ۱۲ هم بازپخش می‌شود. 

 

 

بازیگران سریال زیرخاکی ۲ 


بازیگران سریال «زیرخاکی» عبارتند از: پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی، با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.

کارگردان: جلیل سامان

تهیه کننده: رضانصیری نیا
 

 

موضوع سریال زیرخاکی
 
فصل اول این سریال با تلاش ناکام فریبرز باغ بیشه برای خروج از کشور، همزمان با آغاز جنگ تحمیلی به پایان رسید. حالا مخاطبان این سریال بعد از ماه مبارک رمضان منتظر تماشای فرجام ماجراجویی فریبزر و خوش‌شانسی‌ها و ناکامی‌هایش، باشند.
 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied