`
شمانیوز
شما نیوز

تصاویر منزل شبنم قلی خانی در استرالیا لورفت + عکس

شبنم قلی خانی عکسی از منزلش در استرالیا در اینستاگرامش قرار داد و باعث حلب توجه همگان شد.

تصاویر منزل شبنم قلی خانی در استرالیا لورفت + عکس

پایگاه خبری شمانیوز: شبنم قلی خانی عکسی از منزلش در استرالیا در اینستاگرامش قرار داد و باعث حلب توجه همگان شد. شبنم قلی‌خانی  در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. شبنم قلی خانی فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز کرد. 

 

 

خانه شبنم قلی خانی در استرالیا

 

شبنم+قلی+خانی

شبنم+قلی+خانی (1)

 

 

  • نام:شبنم 
  • نام خانوادگی: قلی خانی
  • تاریخ تولد:19/8/1356
  • محل تولد:تهران
  • تاهل:متاهل
  • میزان تحصیلات:فارغ التحصیل کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر

 

 

شبنم قلیخانی  یک سال بعد در مجموعهٔ تلویزیونی سال‌های برف و بنفشه که از کانال‌های اروپا، آمریکا و آسیا پخش‌شد، ایفای نقش کرد. او به زودی با علیرضا افخمی آشناشد و در دو مجموعهٔ تلویزیونی پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت به کارگردانی وی بازی کرد. او به فاز دوم مجموعهٔ تلویزیونی سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی پیوست و در این مجموعه نیز ایفای نقش کرد. پنج‌شنبهٔ آخر ماه کار دیگری از شبنم قلی‌خانی است که در سال ۱۳۹۰ ساخته‌شد. همچنین در سریال هشت و نیم دقیقه نیز به ایفای نقش پرداخت. او هم‌چنین دارای چندین جایزه و تقدیرنامه از جشنواره‌های مختلف است.

 

شبنم قلی خانی

 

 

او دارای دیپلم ریاضی فیزیک است و در دانشگاه در رشتهٔ تئاتر قبول‌شد و گرایش طراحی صحنه را برگزید. چندی پس از آن، در کنکور کارشناسی ارشد در گرایش کارگردانی تئاتر مشغول به تحصیل شد و هم‌اکنون فارغ‌التحصیل شده‌است.او از سال ۲۰۰۴ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بود و به آموزش بازیگری و تئاتر می‌پرداخت. وی هم‌چنین بازیگری به کودکان را برای چندین سال در یک مؤسسهٔ فرهنگی تدریس می‌کرد.

 

 

شبنم قلی خانی

 

 

او استاد کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است و لیسانس طراحی صحنه را در سال ۲۰۰۰ از دانشگاه آزاد اسلامی تهران دریافت کرد. او به علت کار شخصی همسرش و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته کارگردانی تئاتر از ابتدای سال ۱۳۹۲ به استرالیا نقل مکان کرد و هم‌اکنون به ایران بازگشته و زندگی می‌کند

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها