شمانیوز
شما نیوز

رقص دیدنی پژمان جمشیدی در یک عروسی + فیلم

پژمان جمشیدی متولد 21 شهریور 1356 است.

پایگاه خبری شمانیوز: پژمان جمشیدی متولد 21 شهریور 1356 است پژمان جمشیدی پدرش دبیر بازنشسته درس زیست شناسی دبیرستان و مادر مرحومش معلم دبستان بود پژمان جمشیدی یک برادر بزرگتر بنام هومن متولد 53 و یک خواهر بنام مامک متولد 61 است.

 

 

 

  • نام : پژمان
  • نام خانوادگی : جمشیدی
  • تاریخ تولد : 1356/6/20
  • پیشه سابق : فوتبالیست
  • هنر : بازیگری 
  • بازیکن : پرسپولیس
 

 

 

 

برادر-پژمان-جمشیدی

 

 

ازدواج پژمان جمشیدی

 

خواهر و برادرم ازدواج کردند ولی من من هنوز ازدواج نکردم و شرایط زندگیم این گونه پیش رفته. ازدواج اتفاقیه که هنوز برای من رخ نداده به نظر من ملاک و معیار برای ازدواج تعیین کردن اشتباهه مهم اینه که یه نفر به دلت بشینه و دوسش داشته باشی. طبیعتاً آدم هایی که با آن ها اشنا می شویم و باهاشون رفت و آمد میکنیم از نظر شخصیتی و رفتار مورد قبول مون هستند اینکه قلاب دلمون کجا گیر کنه معلوم نیست.

یه چیزه دیگه که خیلی مهمه باید حرفی برای گفتن با همسرتون داشته باشید و باید به روزها و شب هایی که قراره با همسرتون زیر یه سقف زندگی کنید فکر هم بکنید البته من خیلی دوست دارم با دختری ازدواج کنم که زندگی اش با هیجان همراه باشد و شاغل هم باشه یعنی زندگی اش طوری باشه که حرف های زیادی برای گفتن داشته باشه 

 

 

1398053010590428918169634

 

 

 

ماجرای فیلم سقوط هواپیمای پژمان جمشیدی

 

چند ماهی می شود که پژمان جمشیدی در حال گذراندن دوره های آموزش خلبانی است. اخیراً در استوری پژمان جمشیدی فیلمی منتشر شده که پژمان جمشیدی تنهایی سوار هواپیما میشه و با اینکه خلبان اصرار میکنه که پژمان این کارو نکن و او گوش نمیده و پرواز میکنه و بعد از چند دقیقه سقوط می کند و خلبان با گفتن یا ابوالفضل یا ابوالفضل  به سمت هواپیمای سقوط کرده می دود.

 

 

 

 

دعوتش به تیم ملی و گل ملی اش

 

من در جام جهانی 2002 کره وژاپن به تیم ملی دعوت شدم و تک گل ملی خودم را مقابل تیم ملی کشور گرجستان زدم . در سال 90 از فوتبال خداحافظی کردم البته بعدش دو سال مربی گری هم کردم ولی بعد ها که بحث بازیگری پیش اومد کلا فوتبال را بیخیال شدم

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied