شمانیوز
شما نیوز

بازیگران زن ایرانی که از همسرانشان بزرگترند + عکس

در این خبر با چهره‌های ایرانی آشنا خواهید شد که بازیگران زن از همسرانشان کوچک تر هستند.

به گزارش شمانیوز: ازدواج یک زن با مردی کوچکتر از خود همواره از جنجالی ترین بحثها در خانواده های سنتی ایرانی به شمار می رود. در این خبر با چهره‌های ایرانی آشنا خواهید شد که بازیگران زن از همسرانشان کوچک تر هستند.

 

 

 

۱. شبنم مقدمی و علیرضا آرا

شبنم مقدمی متولد سه فروردین سال ۱۳۵۱ در تهران است. همسر او علیرضا آرا بازیگر و کارگردان متولد سال ۱۳۵۴ است. شبنم مقدمی در حدود سه سال از همسر خود بزرگتر است.

 

ac-image-9e1585979893GL

 

 

۲. رویا نونهالی و رامین حیدری فاروقی

رویا نونهالی متولد ۲۴ بهمن ۱۳۴۱ در تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است . اصلیت وی به روستای تاکر از توابع بخش بلده شهرستان نور در استان مازندران بر می گردد. نونهالی دارای تحصیلات در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.

رامین فاروقی همسر او می باشد که حاصل این ازدواج پر از عشق یک دختر به نام خاتون است . همسر رویا نونهالی متولد سال ۱۳۴۵ و مستند ساز مطرح ایرانی می باشند. رویا نونهالی چهار سال از همسر خود بزرگتر است.

 

ac-image-731585979894e5

 

 

۳. گلوریا هاردی و ساعد سهیلی

ساعد سهیلی با همسرش گلوریا هاردی شهریورماه سال ۹۳ زندگی مشترک را آغاز کرد .گلوریا هاردی ملیتی ایرانی فرانسوی دارد و با بازی در سریال کیمیا در نقش آزاده در میان مردم شناخته شد. این زوج اختلاف سنی حدودا شش ساله ای با هم دارند و خانم بازیگر شش سال از همسرش بزرگتر است.

 

 

بازیگران-زن-ایرانی-بزرگتر-از-همسرشان

 

 

۴. ریما رامین فر و امیرجعفری

توجه به اینکه خانم رامین فر متولد سال ۱۳۴۹ هستند و امیر جعفری متولد ۱۳۵۳ ، وی ۴ سال از همسرش بزرگترمی باشند.

 

 

ac-image-7q1585979893So

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    چه فرقی می کنه بزرگتر باشه یا کوچیکتر؟