شمانیوز
شما نیوز

عکسی عجیب از منوچهر هادی و همسرش + بیوگرافی

منوچهر هادی کارگردان به نام کشورمان است. منوچهر هادی با یکتا نصار ازدواج کرده است و صاحب یک دختر است. در ادامه عکسی جالب از منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر را مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز: منوچهر هادی کارگردان به نام کشورمان است. منوچهر هادی با یکتا نصار ازدواج کرده است و صاحب یک دختر است. در ادامه عکسی جالب از منوچهر هادی و همسرش  یکتا ناصر را مشاهده می کنید.

 

6658839_416

 

منوچهر هادی در سال 1351 در تهران به دنیا آمد.وی درسال 1363 درجنگ ایران وعراق پدرش را ازدست دادو پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت. و تجربه هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارک را از سر گذراند.


 

شروع فعالیت‌ها

او کار هنری را ابتدا از پشت صحنه شروع کرد . در ابتدا به عنوان تدارکات چی مشغوب به کار شد و سپس شروع به نوشتن تیتراژ فیلم ها کرد.

او بعدها با تلاش و پشتکاری که داشت توانست تبدیل به یکی از بهترین کارگردانان ایرانی شود . او می گوید که در ابتدا خوشنویس تیتراژ برنامه ها بود و با گذشت زمان توانست تدارکات چی پروژه های سینمایی شود .

او سال 1382 به عنوان دستیار کیانوش عیاری در فیلم هزار چشم فعالیت کند و در سال 1384 هم دستیار  اصغر فرهادی  در فیلم چهارشنبه سوری بود .

 

کلاس‌های فیلم نامه نویسی

این  کارگردان  در سن 21 سالی در سال 72 در کلاس های فیلمنامه نویسی شرکت کرد و در این کلاس ها که زیر نظر بهروز افخمی و فریدون جیرانی بود توانست دانش سینما را به صورت کامل بیاموزد.

 

آغاز کارگردانی

منوچهر هادی در سال 85 نخستین تجربه کارگردانی را در کارنامه اش دارد و یک  تله فیلم  را کارگردانی کرد. اما نقطه اوج کار او پس از کارگردانی چند تله فیلم، فیلم بلند او به نام قرنطینه بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied