شمانیوز
شما نیوز

بازیگر قدیمی و سرشناس ایرانی درگذشت + عکس

فرهاد طب‌نوری نویسنده مطرح سینما روز گذشته پس از تحمل بیماری درگذشت.

به گزارش شمانیوز: فرهاد طب‌نوری نویسنده مطرح سینما روز گذشته پس از تحمل بیماری درگذشت.​ فرهاد طب‌نوری در سال ۱۳۴۴ در قوچان به دنیا آمده است.. فرهاد طب‌نوری دانش آموخته دانشکده سوره بود.

 

6658839_416

 

فرهاد طب نوری کیست؟

 فرهاد طب‌نوری که این اواخر نیز به سمت کارگردانی گرایش پیدا کرده بود، در  سینما و تلویزیون خوش درخشید و به عنوان بهترین فیلمنامه نویس در جشنواره مونترال نیز انتخاب شد .

عاشق‌ها ایستاده می‌میرند ، پروانگی، محرمانه تهران، سه درجه تب، لیلی و مجنون از آثار مطرح وی در سینما است .از نفس افتاده و جاودانگی نیز فیلمنامه‌هایی است که توسط طب‌نوری به رشته تحریر درآمده و از تلویزیون نیز پخش شده است .

ققنوس، مدرسه‌ای برای دیگران، باشگاه زن ذلیلان و… از دیگر فیلمنامه‌های زنده یاد طب‌نوری است که در شبکه نمایش خانگی به نمایش درآمد.

زنده یاد طب نوری که این اواخر در بخش سی سی یو بیمارستان طالقانی بستری شده بود، روز شنبه دوازده تیرماه دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت .

پیکر وی قرار است روز یکشنبه ۱۳ تیرماه ساعت ۱۰ صبح پس از تشریفات قانونی در امامزاده طاهر به خاک سپرده شود .اکوپرشین ضایعه درگذشت این هنرمند را به خانواده وی تسلیت می‌گوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied