شمانیوز
شما نیوز

مینا وحید جایزه بهترین بازیگر زن لس‌آنجلس را گرفت

مینا وحید برای بازی در فیلم «بعد از تو» در جشنواره اسکیپ تون لس‌آنجلس برنده جایزه بهترین بازیگر زن شد.

به گزارش شما نیوز، مینا وحید برای بازی در فیلم بعد از تو به کارگردانی فرهاد نجفی در جشنواره اسکیپ تون لس‌آنجلس برنده جایزه بهترین بازیگر زن شد. مینا وحید که در آثاری چون ساعت به وقت صفر ۱۳۹۰، دوران عاشقی ۱۳۹۳، کفشهایم کو؟ ۱۳۹۴ و در آثار تلویزیونی چون دختران حوا ۱۳۹۱ و شهرزاد ۱۳۹۳ ایفای نقش داشته این بار با فیلمی در ژانر خانوادگی موفق به دریافت جایزه شده است. مینا وحید در خصوص دغدغه هایش در دنیای بازیگری، در جایی گفته است: الان دغدغه ام در کارم این است که مدتی را که در صبر می گذرانم، در ارتقای کارم به خودم کمکی می کند یا نه و آیا کار بعدی ام از کار قبلی ام بهتر خواهد شد. چون اگر بهتر نشود، مردم از بازیگر نا امید می شوند و فکر می کنم این بدترین اتفاق برای یک بازیگر است.

bad2

این در حالی است که فیلم سینمایی "بعد از تو" موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین فیلم غیر انگلیسی در این جشنواره شد. فیلم "بعداز تو" سال ۲۰۲۰ به این فستیوال راه یافت که به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان، با تاخیری یک ساله بدون حضور منتخبان، برگزار شد.

"بعد از تو" فیلمی در ژانر خانوادگی-درام و رازآلود به نویسندگی و کارگردانی فرهاد نجفی است و از بازیگران این فیلم می‌توان به مینا وحید، تیرداد کیایی، محمدمهدی حسینی،نیلوفر پارسا، بابک قادری، رضا بادامچی و نادیا نجفی اشاره کرد.

منبع: ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied