شمانیوز
شما نیوز

واکنش تند مجری سمت خدا به خاموشی‌های اخیر

نجم‌الدین شریعتی که بیشتر با اجرای برنامه "سمت خدا" شناخته می‌شود، نسبت به خاموشی‌های اخیر در صفحهٔ اینستاگرامش واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز، نجم‌الدین شریعتی در صفحه اینستاگرامش نوشت: خاموشی برای سومین بار در یک روز: برای نور و روشنی هیچ... متاسفم که حتی برای خاموشی هم برنامه‌ای ندارید...

shariati

بیوگرافی نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی متولد 1359 در تنکابن (مازندران) مجری برنامه مذهبی است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر می باشد و در کنار آن تحصیلات حوزوی را نیز بصورت شخصی پیگیری کرده و حالا مجری برنامه دینی است. او یک برادر بنام حسام الدین و یک خواهر بنام زهرا دارد که از او کوچکترند.

از سال 1381 وقتی 22 ساله بود، فعالیت خود را بعنوان مجری از برنامه نیمرخ شروع کرد که در زمان خود به یکی از برنامه های پربیننده نوجوانان تبدیل شد. نجم الدین در دومین تجربه خود سال 1385 اجرای برنامه پرسش و پاسخ دینی بنام زلال احکام را برعهده گرفت که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و مشهور شد.

najm2

سمت خدا

بعد از زلال احکام،  جرقه برنامه سمت خدا از سال 88 زده شد و آقای مجری از آن سال تا الان هر روز ظهر از شبکه سه مهمان خانه ها مردم است. در این برنامه مباحث دینی ، اخلاقی و اجتماعی با حضور روحانیون بررسی می شود.

23 یا 24 سالگی زمانی که هنوز درسش تمام نشده بود، ازدواج کرد که می گوید یکی از موفقیت هایش همین ازدواج به موقع بود. ازدواجمان سنتی بود ، همسرم به من معرفی شدند و ما صحبت کردیم و ازدواج ما سرگرفت. پدرم با ازدواجم مخالف بود. می گفت دو دوتا چهارتا کن ، حساب کتاب کن و خیلی روی من از نظر مالی حساب نکن. گذشت تا اینکه ساکن کرج شدم و با 4 – 5 میلیون یک پراید خریدم و به پیشنهاد دوستی در مسیرم از کرج به تهران مسافرکشی می کردم.

اوقات فراغت

اگر اوقات فراغتی باشد سعی می‌ کنم آن لحظات به نوعی مرتبط با کار باشد و نگاه من به زندگی بخشی از آن به مطالعه می‌ گذرد. در مطالعه هم اعتقاد به تنوع دارم، یک زمان مطالعه‌ ام مرتبط است با کار و موضوع برنامه‌ ها است، خسته که می‌ شوم در دنیای شعر پرسه می‌ زنم. گاهی هم رمان می‌ خوانم، وقتی را برای دیدن تلویزیون و بخشی را هم طبیعتا با خانواده می‌ گذرانم. بهترین لحظات زندگی من با کتاب‌ های شعر می‌ گذرد و در چند سال اخیر آثار شاعران معاصر که بسیار خوش ذوق و قریحه هستند رو دنبال می‌ کنم. 

منبع: اینستاگرام

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied