شمانیوز
شما نیوز

جنجال تندیس میلیونی چهره تتلو + عکس

تندیس چهره امیر تتلو خواننده ایرانی به مبلغ 8 میلیون در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش شمانیوز: تندیس چهره امیر تتلو خواننده ایرانی به مبلغ 8 میلیون در شبکه های اجتماعی منتشر شد. امیر تتلو  متولد ٣٠ شهریور ١٣۶۶ در تهران است امیر تتلو خواننده ایرانی است که در سبک رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند.

 

ac-image-511626066502kH

 

 

او نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد و پس از زیر همکف، تاکنون ۱۱ آلبوم دیگر منتشر کرده‌است. او تاکنون سه بار توسط پلیس بازداشت شده‌است. اولین بازداشت  تتلو  در سال ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی بود و پس از آن در سال ۱۳۹۵ به دلیل «تشویش و اشاعه فساد و فحشا» به مدت بیش از دو ماه در بازداشت موقت به‌سر برد.

 

تتلو

 

تتلو  در سال ۱۳۹۷ ایران را به مقصد استانبول، ترکیه ترک کرد و نخستین کنسرت خود را همان سال با حواشی بسیاری در تفلیس، گرجستان برگزار کرد.  تتلو  بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه به علت آنچه «نقض مقررات ویزا» عنوان شد، به مدت یک هفته بازداشت شد.

 

تتلو

 

تتلو  از چهره‌های خبرساز و پرطرفدار شبکه‌های اجتماعی پربازدید در ایران بوده‌است. حساب کاربری  تتلو  در اینستاگرام ، به دلیل آنچه زیر پا گذاشتن قوانین این شبکه اعلام شده ، تاکنون دو بار بسته‌شده‌است ؛ یک بار در سال ۱۳۹۷ و بار دیگر در سال ۱۳۹۹، اینستاگرام دربار دوم اعلام کرد که تتلو دیگر حق فعالیت در این شبکه را ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied