شمانیوز
شما نیوز

جشن تولد با کلاس فاطمه گودرزی در مزون لباس + فیلم

فاطمه گودرزی فیلمی از جسن تولدش در اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش شمانیوز: فاطمه گودرزی فیلمی از جسن تولدش در اینستاگرامش منتشر کرد. فاطمه گودرزی متولد 19 تیر 1342 در تهران است فاطمه گودرزی بازیگر تلویزیون ایرانی است نام اصلی فاطمه گودرزی گیتی است.

 


 

 

خانواده و دوره بازیگری

خانوم گودرزی متولد تهران از پدر و مادر اهل بروجرد لرستان می باشد نام اصلی اش گیتی است و در سال 1361 وقتی دختر 19 ساله بود دوره دوساله تئاتر را در اداره بازیگری آن زمان گذراند و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد.

 

1

 

 

ورود به تلویزیون

در سال 1367 در 25 سالگی برای اولین بار در سریال گالش های مادر بزرگ در سه سکانس بازی کرد و با فیلم بخاطر همه چیز در سال 1369 وارد سینما شد.

 

2

 

 

شهرت و سیمرغ

شهرت خانوم گودرزی با فیلم غزال در سال 74 با گرفتن سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن شروع شد و در سال 1380 با بازی در سریال دردسر والدین در نقش همسر مهران مدیری به اوج رسید.

 

3

 

 

آشپزی ام خوب است

اگر پای تعریف از خود نگذراید باید بگویم آشپزی ام خوب است و معمولا از پس درست کردن غذاهای مختلف بر می آیم و همیشه خودم در خانه آشپزی می کنم.

 

 

ازدواج با همسرش

فاطمه گودرزی سالهاست با همسرش عبدالرضا گنجی کارگردان ازدواج کرده است، ثمره این ازدواج یک دختر بنام آوا و یک پسر بنام پویان است که هر دو وارد عرصه بازیگری شدند.

 

ac-image-731585979894e5

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ضحا

    آفرین به خانم گودرزی که همیشه خودش توخونه آشپزی میکنه....مشخصه این خانم مثل ظاهرتمیزومرتب وباکلاسش....توزندگیشم زن منضبط وتمیزیه.....موفق باشه!