شمانیوز
شما نیوز

عکس دیده نشده از بارداری صبا راد در ترکیه + عکس

پایگاه خبری رکنا در خبری مدعی شد صبا راد باردار است در صورتیکه این خبر صحت ندارد.

پایگاه خبری شمانیوز: صبا راد متولد 30 آبان 1358 است  صبا راد  فعالیت خود را از سال 75 آغاز کرد صبا راد ازدواج ناموفقی با مرتضی علی ابادی داشت که منجر به جدایی شد و در سال 96 با مانی رهنما ازدواج کرد.

 

 

صبا+راد

 

 

یک عکس از صبا راد با لباس گل گلی و صورتی پف کرده در ترکیه که کنار همسرش ایستاده است شایعه بارداری او را سر زبان ها انداخته است بویژه اینکه صبار راد دستش را روی شکم برجسته اش گذاشته و شوهرش هم با لباس اسپورت که هیچ گاه در ایران به تن نکرده بود دیده می شود.هنوز صبا راد در این خصوص و شایعات اظهار نظری نکرده است و همین بارداری اش را قوت داده است.

 

 

 

 

 

ازدواج صبا راد با مانی رهنما

 

صبا راد مجری محبوب به خانه می گردیم که مدتی است حضور او در تلویزیون کمرنگ تر شده است با مانی رهنما ازدواج کرد . این خبر را مانی رهنما در اینستاگرامش با انتشار یک عکس تایید کرد.

صبا راد مجری تلویزیون در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت . همین مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد که در نهایت مانی رهنما دست به تایید این خبر برد.

تو رو میخوام درست مثل، شبی که ماهشو میخواد

مثه کشتی سرگردون، که بندرگاهشو میخواد، تو رو میخوام مثه خاکی که بیتابه یه بارونه، مثه قلبی که دور از عشق یه دم زنده نمیمونه. مانی رهنما، صبا راد، همسر، عشق، اردیبهشت ١٣٩٦

 

 

مهریه 1/5میلیارد ریالی صباراد

 

Capture

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied