شمانیوز
شما نیوز

فریبا نادری از دختر زیبایش رونمایی کرد + عکس

در ادامه عکس فریبا نادری و دخترش را مشاهده می کنید.

فریبا نادری در اینستاگرام فالوور های زیادی دارد . فریبا نادری در سریال های زیادی مانند ستایش ایفای نقش کرده است . او در تلوزیون بیشتر نقش های منفی بازی کرده است که مردم فریبا نادری را بیش تر با این نقش ها می شناسند . عکسی از فریبا نادری با یک دختر کوچولو منتشر شده است که حواشی ای داشته و برخی از سایت ها و پیج های زرد او را دختر فریبا نادری نامیدند .

 

 

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.  فریبا نادری  متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.  فریبا نادری  یک سال بعد از ازدواجش برای اولین بار مادر شد.

 

در ادامه عکس فریبا نادری با فرزندش را مشاهده می کنید:

 

فریبا نادری

 

بیوگرافی فریبا نادری

 • نام :فریبا
 • نام خانوادگی :نادری
 • تاریخ تولد :23 فروردین 1363
 • سالهای فعالیت :1382 تاکنون
 • همسرها :مسعود رسام(فوت شده)، مهرداد طباطبایی
 • فرزندان :یک دختر به نام یارا

 

زندگی شخصی فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 فروردین ماه سال 1363 در تهران متولد شد.

 

فریبا نادری

 

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس رشته گرافیک ادامه داد و برای اینکه زودتر به هدف هایش در بازار کار برسد به سراغ بازاریابی رفت و کم کم در سمت مدیر بازرگانی یک شرکت بزرگ مشغول کار شد.

 

فریبا نادری

 

عکسی از کودکی فریبا نادری

فریبا نادری در خانواده ای کم جمعیت متولد شد و یک خواهر و برادر دارد. برادرش حمید نام دارد و خواهرش هم وکیل است و تمام دوران کودکی فریبا نادری در کنار برادرش گذشت.

 

فریبا نادری

 

رابطه دوستانه فریبا نادری و برادرش حمید او را به سمت شیطنت ها و بازی های پسرانه می کشاند و تمام مدت کودکی او با برادرش و بدون داشتن حتی یک عروسک و با بازی های کودکانه در کوچه سپری شد.

 

خانواده فریبا نادری

فریبا نادری در کنار مادر،   برادر و خواهرش

 

خصوصیات اخلاقی فریبا نادری

فریبا نادری انسان زودرنج، حساس،مهربان، آرام و احساساتی است که مطابق سلیقه خودش زندگی میکند و حاضر نیست نقشی که مطابق میلش نیست را به هیچ عنوان قبول کند و حتی در خرید لباس نیز سختگیر است و مد برای او اهمیتی ندارد و ملاک اصلی او سلیقه شخصی است.

خانم بازیگر به معاشرت علاقه زیادی دارد و اهل رفت و آمد است و یکی از مهم ترین دغدغه زندگی اش بچه های فقیر است که مجبورند کار کنند و شب را در خیابان سر کنند.

 

ازدواج فریبا نادری

فریبا نادری یکی از هنرمندانی است که ازدواج او به یکی از خبرسازترین ازدواج ها میان هنرمندان تبدیل شد.

 

فریبا نادری

 

خانم بازیگر 19 سال بیشتر نداشت که اولین بار به همراه دوستش به یک دفتر بازیگری رفت و به صورت اتفاقی با مسعود رسام کارگردان سینما آشنا شد و این آشنایی چند سال بعد منجر به ازدواج آنها شد.

 

ازدواج فریبا نادری با مسعود رسام

فریبا نادری و مسعود رسام سال 83 با هم آشنا شدند و دو سال بعد در سال 85 با هم ازدواج کردند.

عمر زندگی مشترک فریبا نادری و همسرش چند سال بیشتر نبود و سال 88 مسعود رسام بعد از تحمل چند سال بیماری درگذشت.

 

فریبا نادری و همسرش

 

مسعود همسر سابق فریبا نادری

فریبا نادری با وجود 27 سال اختلاف سن با مسعود رسام و آگاه بودن به بیماری او و مخالفت پدرش تن به این ازدواج داد و زندگی عاشقانه ای در کنار همسرش داشت.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره زندگی با مسعود رسام میگوید:من و مسعود بعد از مدتی آشنایی احساس کردیم که به هم علاقه مندیم و همین علاقه ما را متقاعد کرد که ازدواج کنیم و من در آن زمان من از بیماری مسعود خبر داشتم و سال 85 پزشکان گفتند که شش ماه بیشتر زنده نیست اما عشق نیرویی دوباره به او بخشید تا سه سال بعد هم با سرطان مبارزه کرد.

پدر فریبا نادری مخالف سرسخت ازدواج دخترش با مسعود رسام بود و تا بعد از فوت مسعود رسام حاضر نشد تا دخترش را ببیند اما نیروی عشق در فریبا نادری و چیزهای که از مسعود رسام آموخته بود او را محکم تر و استوارتر کرده بود و حاضر بود بخاطر او خیلی چیزها را تحمل کند.

 

ازدواج فریبا نادری با مهرداد طباطبایی

فریبا نادری 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و برای بار دوم زندگی مشترک تشکیل داد.

 

فریبا نادری و همسرش

 

فریبا نادری در کنار همسرش مهرداد طباطبایی

بعد از درگذشت مسعود رسام فریبا نادری اعلام کرد که هرگز با اهالی سینما ازدواج نمیکند و همسر او هم شغلی خارج از حیطه هنر دارد.

 

مادر شدن فریبا نادری

فریبا نادری یک سال بعد از ازدواجش برای اولین بار مادر شد و تولد دخترش حال و هوای دیگری به زندگی او و همسرش بخشید

سوم اسفندماه سال 96 فریبا نادری با انتشار پستی خبر از مادر شدن و تولد دخترش یارا داد.

 

فریبا نادری

 

عکس زیبای فریبا نادری در کنار دخترش یارا

فریبا نادری در یک گفتگو درباره آینده فرزندش گفت :دلم میخواهد فرزندم انسان خیلی خوبی باشد و مفید باشد برای خودش و امیدوارم که مثل نوجوانی من نباشد و از تجربه های آدم های موفق در زندگی اش استفاده کند و تجربه پذیر باشد و دلم نمیخواهد ریسک کند و وارد یک سری خطرات در زندگی اش شود و مثل من نباشد که وقتی همه میگفتند اشتباه میکنی من نمی پذیرفتم.

 

رستوران فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سنیما و تلویزیون کشورمان خردادماه سال 96 رستورانی را با نام دلی جان تاسیس کرد.در مراسم افتتاحیه رستوران فریبا نادری بازیگرانی چون سمانه پاکدل، سام نوری، کمند امیر سلیمانی، مریم سلطانی، پرستو صالحی، لاله اسکندری، گلاره عباسی، مژده لواسانی، مریم کاویانی و پژمان بازغی حضور داشتند.فریبا نادری به صورت اتفاقی به دنیای بازیگری راه یافت و یک روز که به همراه دوستش برای تست بازیگری رفته بود، مسعود رسام از او خواست که او هم تست بدهد و همین راهی برای ورودش به دنیای بازیگری بود.خانواده فریبا نادری مخالفت جدی با بازیگر شدن او داشتند و حتی زمانی که قرارداد سریال مروارید سرخ را بست در قرارداد قید کرد که باید خانواده اش هم در پشت صحنه حضور داشته باشند اما با این وجود باز هم مادرش مخالفت میکرد.فریبا نادری در اولین تجربه بازیگری در سریال مروارید سرخ مسعود رسام مقابل دوربین رفت.

مروارید سرخ سریال پربازیگری به کارگردانی و نوینسدگی مسعود رسام بود که فریبا نادری در آن برای اولین بار ایفای نقش کرد و با بازیگران زیادی از جمله مهدی پاکدل، یوسف تیموری، پوپک گلدره، سحر زکریا، هایده حائری، خشایار راد، مهرداد ضیاییف فریده دریامج و... همبازی بود.

 

فریبا نادری در سریال ستایش

یکی از ماندگارترین نقش های فریبا نادری در تلویزیون بازی او در سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی است.فریبا نادری در فصل دوم و سوم سریال ستایش به ایفای نقش پرداخت.

فریبا نادری در سریال ستایش ایفاگر نقش پری سیما همسر سوم صابر و برادرزاده انیس بود اما نقش پررنگ تری در فصل سوم این سریال داشت و در واقع داستان قصه با ماجراهایی که پری سیما رقم میزد میچرخید.

پری سما با شخصیت جدی و انتقام جویانه ای که دارد با برنامه ریزی خود را به صابر نزدیک میکند و بعد به عقد او در می آید تا از این طریق بتواند اموال حشمت فردوس را بالا بکشد و برای این کار از هیچ تلاشی فروگذار نیست اما عاقبت تلخی برای او رقم میخورد.

در ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک شما را با فیلم های فریبا نادری بیشتر آشنا میکنیم.

 

سریال های فریبا نادری

 1. 1383 مروارید سرخ مسعود رسام
 2. 1385 گل بارون زده عباس رنجبر
 3. 1386 من و پوتی مسعود فرخنده، حمید قدکچیان
 4. 1387 یلدا مسعود رشیدی
 5. 1387 بزرگ مرد کوچک مسعود رسام
 6. 1387 غیرمحرمانه مسعود رسام
 7. 1388 سال های مشروطه محمدرضا ورزی
 8. 1388 فاکتور هشت رضا کریمی
 9. 1389 از یاد رفته فریدون حسن پور
 10. 1389 آسمان همیشه ابری نیست سعید عالم زاده
 11. 1390 مثل شیشه جواد مزدآبادی
 12. 1390 راه طولانی رضا کریمی
 13. 1390 پنجره قدرت الله صلح میرزایی
 14. 1390 چک برگشتی سیروس مقدم
 15. 1391 میلیاردر علیرضا امینی
 16. 1392 ستایش (سری دوم) سعید سلطانی
 17. 1393 فاخته محمود معظمی
 18. 1393 سی و نه هفته مرتضی احمدی هرندی
 19. 1393 عشق تعطیل نیست بیژن بیرنگ
 20. 1395 پرستاران علیرضا افخمی، شهرام شاه حسینی
 21. 1396 گمشدگان رضا کریمی
 22. 1397 ستایش (سری سوم) سعید سلطانی
 23. 1398 از سر نوشت سیدمحمدرضا خردمندان

 

فیلم های سینمایی فریبا نادری

 1. حس خوب زندگی ( فرناز امینی 1395)
 2. لامبورگینی(محمد اسدنیا 1395)
 3. من و شارمین (بیژن شیر مرز 1394)
 4. مشکل گیتی (بهرام کاظمی 1394)
 5. راه خانه عروس(افشین صادقی 1394)
 6. دریاکنار( آرش معیریان 1394)
 7. دریاکنار (آرش معیریان 1393)
 8. دو شارلاتان(جوانشیر رستمی 1392)
 9. شتر مرغ (علی اسداللهی 1392)
 10. ساده دل(محسن منشی زاده 1390)
 11. از یاد رفته( فریدون حسن پور 1390)
 12. شرط ازدواج(محسن منشی زاده 1389)

 

بیوگرافی فریبا نادری

فریبا نادری در تاریخ 21 فروردین 1363 در تهران متولد شد. تحصیلات وی: فارغ التحصیل رشته گرافیک کامپیوتر در دانشگاه می‌باشد.در زندگی او فوت همسرش بسیار سخت بوده اسـت و باعث مشکل شدن زندگی برایش شد. 1 دختر دارد ودر حال حاضر با او زندگی میکند، خودش دریک خانواده 6 نفری به دنیا آمده اسـت.

نام کامل : فریبا نادری

تاریخ تولد : سال 1363

زادگاه و ملیت : ایرانی

رشته تحصیلی : گرافیک

حرفه : بازیگری و مدیریت بازرگانی

 

بیوگرافی فریبا نادری | عکس و زندگی شخصی فریبا نادری

 

اینستاگرام فریبا نادری

برای ارتباط بیشتر با سرکار خانم نادری میتوانید بـه صفحه شخصی وی در اینستاگرام بـه آدرس زیر مراجعه نمایید.

@fariba_naderi__

 

فوت مسعود رسام همسر فریبا نادری

در تاریخ ده آبان ماه 88 در بیمارستان لاله تهران در پی بیماری سرطان خون درگذشت…

 

بیوگرافی فریبا نادری | عکس و زندگی شخصی فریبا نادری

 

ازدواج مجدد فریبا نادری

در تیرماه 1396 عکس ازدواج دوم فریبا نادری در فضای مجازی منتشر شد و همانگونه کـه گویاس او با هیچ مرد سینمایی و معروف ازدواج نکرده اسـت، این خبر هنوز به طور رسمی توسط وی تایید نشده اسـت..

 

مسعود رسام و همسر دوم

همسر فریبا نادری مسعود رسام متولد 1336 ؛ تهران کارگردان و تهیه کنند بود ؛ در مورد ازدواج اش با فریبا نادری یک نقطه بازگو نمی شود و ان ازدواج اول وی می‌باشد، دلیل این موضوع هم گفتگو فریبا نادری اسـت کـه همواره از دنا رسام به عنوان دختر مسعود رسام یاد میکند و نه دخترشان ! اطلاعاتی در مورد همسر اول مسعود رسام نیست…

 

بیوگرافی زنده یاد مسعود رسام

مرحوم مسعود رسام «متولد ۱۳۳۶؛ تهران – درگذشت ۱۰ آبان ۱۳۸۸؛ تهران»؛ کارگردان و تهیه کننده تلویزیون بود. آخرین فعالیت زنده یاد رسام، کارگردانی مجموعه تلویزیونی غیرمحرمانه بود کـه سال 1387 از شبکه تهران بـه روی آنتن ‌رفت. مسعود رسام 10 آبان سال ۱۳۸۸ پس از سالها تحمل بیماری سرطان خون در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

فریبا نادری اینروزها همراه مادرش زندگی میکند ودر یک شرکت بزرگ؛ مدیر بازرگانی اسـت. زمان بیکاری‌اش را صرف کتاب خواندن و گوش دادن بـه موسیقی میکند. هر چند کـه بـه کارِ خانه، خصوصا آشپزی بسیار علاقمند اسـت.

 

بیوگرافی فریبا نادری | عکس و زندگی شخصی فریبا نادری

 

اعتقادات شخصی فریبا نادری

من یک مسلمان معتقدم شاید ظاهرم مثل عرفی باشد کـه در جامعه وجوددارد اما بـه احکام دینم پایبندم نماز می‌ خوانم و مرجع تقلیدم آیت‌ الله مکارم شیرازی هستند

بارها با دفترشان تماس گرفته ام تا در موارد مختلف سوال کنم و جوابم را بگیرم خمس و زکات هم جزو چیزهایی اسـت کـه همیشه سر وقت انها را پرداخت می‌ کنم و از واجبات زندگی من اسـت بی‌ اندازه عاشقان امامان هستم و دوستشان دارم…

 

زندگی فریبا نادری بعد از فوت شوهر

مدت‌هاست کـه مستقل زندگی می‌ کنم و نیازی بـه این ندارم کـه کسی خرجم را بدهد ؛ از سال 1385 کـه ماهی 500 هزار تومان درآمد داشتم تا حالا می توانم خودم را اداره کنم. با این کـه میتوانم از خانواده‌ام پول بگیرم یا درکنار انها باشم اما ترجیح میدهم مستقل باشم…

 

بیوگرافی فریبا نادری | عکس و زندگی شخصی فریبا نادری

 

علاقه به فوتبال و استقلال

علاقه‌ ام بـه فوتبال از همان زمان کودکی شکل گرفت همین حالا هم در فوتبال رفقای زیادی دارم ؛ علی انصاریان کـه بـه تازگی وارد سینما هم شده از دوستان من اسـت امیر قلعه‌نویی هم همین‌ طور کاری بـه این ندارم کـه ایشان از کدام طبقه اجتماعی آمده‌ اند یا طرز حرف زدنشان چطور اسـت ؛ امیر قلعه‌ نویی آن قدر کار بزرگ دراین فوتبال کرده اسـت کـه برایم عزیز و ارجمند باشد. بـه خصوص کـه من استقلالی‌ ام با این وجود آقای علی پروین را هم خیلی دوست دارم و با ایشان هم آشنایی دارم فوتبال هم بخش بزرگی از علاقه و تفریحات من اسـت…

 

ازدواجی با مردی که میدانست سرطان دارد

بعد از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می‌کردم کـه او احساس خاصی نسبت بـه من دارد. مسعود عاشقم شده بودو یک روز ان را بر زبان آورد. من هم در مقابل عاشق شدم

یعنی او من را هم عاشق کرد. بعد از دوران عاشقی تصمیم گرفتیم کـه باهم ازدواج کنیم، شاید خیلی‌ ها فکر کنند من از بیماری او خبر نداشتم کـه تن بـه این ازدواج دادم اما این جور نبود؛ من از سال ۸۳ می‌ دانستم کـه مسعود سرطان دارد، سال ۸۵ کـه با من ازدواج کرد دکترها می‌ گفتند :

کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق، امید و همنشینی باهم باعث شد کـه تا سال ۸۸ با سرطان بجنگد

 

بیوگرافی فریبا نادری | عکس و زندگی شخصی فریبا نادری

 

گفت و گویی با فریبا نادری درباره‌ی ازدواج

بـه نظر شـما در زندگی مشترک عشق می تواند ملاک باشد؟

در ازدواج تنها عشق نباید ملاک قرار گیرد. بعضی‌ها با عشق ازدواج می‌کنند اما بعد از مدتی وادار بـه جدایی می شوند.

 

بـه نظر شـما با ازدواج می شود بـه آرامش رسید؟

بستگی دارد. برخی برای فرار از محدودیت و تفکر خانواده‌هایشان تن بـه ازدواج میدهند و مثل یک زندانی بـه این قضیه نگاه می‌کنند. زندانی زمانی که می داند شرایط متعادلی بیرون از زندان میتواند داشته باشد یقیناً برای آزادی‌اش روز شماری می‌کند؛ چون بـه دنبال اسانی و آرامش اسـت.

اما وقتی میداند نه عشق دارد، نه پول و نه کار مناسب؛ یقیناً ترجیح میدهد در زندان بماند. در ازدواج هم نمونه‌های‌ زیادی بوده‌اند که پس از ازدواج، آرامش درونی‌شان بر هم خورده و بـه روزهای قبل از ازدواجشان غبطه خورده‌اند.

 

با خواستگاری سنتی موافقید؟

نه مدرن و نه سنتی. بهتر اسـت تعادل حفظ شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied