شمانیوز
شما نیوز

حمله صدف بیوتی به طرح ضداینترنت مجلس + عکس

صدف بیوتی از بلاگرهای مشهور اینستاگرام و از زنان موفق ایرانی به طرح صیانت مجلس واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز: صدف بیوتی از بلاگرهای مشهور اینستاگرام و از زنان موفق ایرانی به طرح صیانت مجلس واکنش نشان داد. صدف بیوتی در استوری صفحه اینستاگرام خود نوشت:

 

صدف بیوتی+ شمانیوز

 

 

صدف مسائلی (صدف بیوتی) متولد سال ۱۳۶۸ و دانش آموخته کارشناسی شیمی از دانشگاه ازاد اسلامی است. صدف مسائلی که در ایران جایگاه مهمی در حوزه آرایش و وسایل آرایشی دارد، دومین اینفلوئنسر برتر دنیا در حوزه زیبایی و لوازم آرایشی است.

 

111

 

 

صدف مسائلی (صدف بیوتی)  یک بیوتی بلاگر موفق است که در سال های قبل توانسته به واسطه ی منتشر کردن ویدئوهای اموزشی در آرایش، ماسک صورت و لوازم آرایش جایگاه ویژه ای در جهان برای خود دست و پا کند.

صدف مسائلی که بیش تر با اسم کاربری اش Sadaf beauty شناخته میشود اول کار خود را با اموزش میک آپ آغاز کرد. نمی توان گفت:قبل از وی چنین اموزش هایی وجود نداشت، ولی احتمالا مهم ترین عامل موفقیت صدف بیتوی، بیان واضح و ساده وی بود. صدف بیوتی علاوه‌براین سعی میکند ویدئوهایی با کیفیت از اموزش جدید ترین محصولات آرایشی و روش آرایش عرضه کند، با سهیم کردن هواداران ( یا به قول خود« بچه بیوتی ها») در زندگی خصوصیش و رابطه دوستانه ای که با آن ها دارد زنان و مردان زیادی را به صفحه خود جلب نموده است .

 

صدف بیوتی که این روزها ساکن سن فرانسیسکو آمریکاست، در اینستاگرام و یوتوب فعالیت دارد و چند سال است که بهمراه خانواده خود در ایالات امریکا زندگی می کند و چندی پیش هم ازدواج کرده است . وی از بچگی علاقه زیادی به آرایشگری داشته و معتقد بوده که یا باید ارایشگر شود و یا جراح پلاستیک!

 

 

نحوه آشنایی با همسر

دختر خاله علی (همسرم) و دختر دایی مادرم دوست صمیمی از دوران دبیرستان بودند من و علی در تولد دختر دایی مادرم برای اولین بار همدیگر را دیدیم اما همان موقع با هم دوست نشدیم ، بعدها یکسری اتفاقات افتاد و ما صحبت کردیم ، سپس چند بار بیرون رفتیم و بیشتر آشنا شدیم و در نهایت ازدواج کردیم.

 

 

179808631598735168

 

 

 

سفرهای اسپانسری

سفرهای من در سه دسته بندی قرار دارد:

1- سفرهایی که از طرف یک برند آرایشی دعوت می شوم تا برند یا محصول جدید آن شرکت را به مخاطبانمان معرفی کنیم

 

2- سفرهایی که بخاطر کمک به صنعت توریسم کشوری تدارک دیده شده است که به میزبانی دولت آن کشور انجام می گیرد.

 

3 – سفرهایی که برای شرکت در کنفرانس ها انجام می شود ؛ برای مثال کنفرانس دیجیتال مارکتینگ و اینفلوئنسر مارکتینگ که برای خودم است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied