شمانیوز
شما نیوز

هدیه تهرانی ملکه شد | عکس

عکسی از جوانی هدیه تهرانی در فضای مجازی منتشر شد که زیبایی خاص و منحصر به فرد او را در سالهای گذشته به خوبی نمایش می دهد.

 به گزارش شمانیوز : هدیه تهرانی از بازیگران پرطرفدار سینما و تلوزیون است . هدیه تهرانی در فیلم های سینمایی زیادی ایفای نقش کرده است . نقش هایی که هدیه تهرانی در سینما بازی کرده جزو ماندگار ترین نقش ها بوده است .   

 
 

هدیه تهرانی بازیگر با استعداد و خوش چهره کشورمان است. هدیه تهرانی از جمله سلبریتی هایی است که همیشه در مواقع بحران در کشورمان به کمک هموطنانش شتافته است. هدیه تهرانی با گذشت حدود 50 سال از عمرش از جمله بازیگران زن خوش چهره کشورمان محسوب می شود. رضا جوادیه تهرانی پدر هدیه تهرانی است و اصالتا گرگانی است و اصالت  هدیه تهرانی  برخلاف نام فامیلی اش گرگانی است.

 

هدیه تهرانی

تصویر حیرت انگیز هدیه تهرانی بازیگر فوق العاده خوب سینمای ایران در جوانی زیبایی خاص و طبیعی او را در حد یک ملکه زیبایی به خوبی نشان می دهد.هدیه تهرانی بازیگر سینمای کشورمان 4 تیر ماه 1351 در تهران متولد شد.

هدیه تهرانی

بیوگرافی هدیه تهرانی

رضا جوادیه تهرانی پدر هدیه تهرانی است ،مادر هدیه تهرانی هم از گرگانی های اصیل است و این زوج بعد از ازدواج چند سالی را در تهران ساکن شدند و دخترشان هدیه در سال 51 در تهران متولد شد.

هیلدا خواهر هدیه تهرانی است که دستی در نویسندگی و شاعری دارد و نویسندگی فیلمنامه شب با بازی هدیه تهرانی یکی از آثار خواهر خانم بازیگر است.

همسر ناصر تقوایی فیلمساز، نویسنده و عکاس کشورمان نسبت فامیلی با هدیه تهرانی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied