شمانیوز
شما نیوز

فیگور خواهرزن مهدی قائدی در ماشین + عکس

مهدی قائدی بازیکن استقلالی در در بوشهر بدنیا آمد.

به گزارش شمانیوز: مهدی قائدی بازیکن استقلالی در در بوشهر بدنیا آمد. مهدی قائدی بازیکن استقلال است که درخشش قابل توجهی در این تیم داشته است . مهدی قائدی متاهل است و همسرش ستاره معصومی است . مهدی قائدی پیش از این در شاهین بوشهر بازی کرده بود . در ادامه تصاویری از مهدی قائدی و خواهر زنش را می بینید. 


 

ac-image-1Y1627750554UM

 

 

ازدواج مهدی قائدی

 

باشگاه استقلال عکسی از مهدی قائدی منتشر کرد و از آسیب دیدگی او و عدم حضورش در اولین تمرین فصل آبی‌پوشان خبر داد.

اما چیزی که در این عکس توجه ‌ها را به خود جلب کرد، وجود حلقه‌ای در دست چپ قائدی بود که باعث به وجود آمدن شایعاتی مبنی بر ازدواج او شد. وی پس از چندی با انتشار عکسی و نوشتن جمله: «می‌خواهم جوانی کنم، ازدواج نکرده‌ام.» این اخبار را تکذیب کرد.

 

 

2

 

اما پس از بازی با گل‌گهر سیرجان، با گفتن اینکه گلش را به مادر و همسرش تقدیم کرده است، ازدواجش را علنی کرد. گویا این بازیکن پرحاشیه استقلال بی سر و صدا به جرگه متاهلین پیوسته و در حال فاصله گرفتن از حواشی است.

مهدی قائدی فوتبالیست جوان بوشهری از دوران دبستان فوتبال را شروع کرده و در تیم‌های محلی فوتبال را به صورت جدی آغاز کرد. تیم فوتبال ایران جوان بوشهر اولین تیمی است که قائدی در آن عضو بود و پس از آن به تیم شاهین بوشهر پیوست.

وی در تیم‌های پایه باشگاه ایران جوان عضو شد و در فصل ۹۶-۱۳۹۵ توانست به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند.  قائدی در نخستین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و به همین دلیل عنوان پدیده لیگ یک را کسب کرد.

 

 

101

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied