شمانیوز
شما نیوز

بهنوش طباطبایی علت طلاق را فاش کرد + عکس

چرا بهنوش طباطبایی بازیگر زن مشهور از مهدی پاکدل طلاق گرفت ؟

بهنوش طباطبایی بازیگر جوان و باتجربه سینما و تلوزیون است . بهنوش طباطبایی در سریال ها و فیلم های کمدی و جدی زیادی ایفای نقش کرده است . در ادامه مصاحبه جالب و خوانده نشده از بهنوش طباطبایی را مشاهده می کنید .
 
 
بهنوش طباطبایی بازیگر زیبا و مطرح ایرانی بعد از سالها جدایی از مهدی پاکدل بازیگر ایرانی چندی پیش در پستی دلیل جدایی اش از او را مطرح کرد.
 
 

بهنوش طباطبایی دلیل طلاق خود از مهدی پاکدل را افشا کرد + عکس

 

بهنوش طباطبایی بازیگری که همیشه از حواشی به دور بود بعد از 5 سال زندگی با مهدی پاکدل طلاق گرفت و چندی پیش در یکی از پست های اینستاگرامش دست به افشای دلیل طلاقش زد.

 

 

بهنوش طباطبایی بازیگری که همیشه از حواشی به دور بود در اواخر زمستان 1389 وارد دوران جدیدی از زندگی اش شد و ازدواجش با مهدی پاکدل دنیای جدیدی را در پیش رویش قرار داد. آنها حدودا 5 سال و چند ماه زندگی مشترک توأم با فراز و نشیبی را تجربه کردند اما پاک شدن عکس های مشترک و دو نفره این زوج در صفحات اینستاگرام شان باعث ایجاد شک و شبهه هایی در مورد این دو نفر شد و ماجرای جدایی شان قوت گرفت.

 

اما بعد از جدایی هیچ کدام حاضر به دلیل اصلی طلاقشان نبودند. تا اینکه بهنوش طباطبایی با انتشار پستی دلیل این جدایی را عدم تفاهم اعلام کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied