شمانیوز
شما نیوز

عکس خاص دنیا مدنی + بیوگرافی

دنیا مدنی این عکس را به تازگی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

به گزارش شمانیوز : دنیا مدنی بازیگر جوان و کم کار سینما و تلوزیون است . دنیا مدنی در فضای مجازی دنبال کنندگان زیادی دارد . دنیا مدنی دختر رویا تیموریان از همسر اولش است . 

 

گردش ظهر جمعه دنیا مدنی + عکس
 
 

 دنیا مدنی متولد 13 تیر 1369 در تهران است . دنیا مدنی بازیگر سینما ، تلویزیون و طراح است  . دنیا مدنی فارغ التحصیل رشته طراحی لباس در مالزی و جهاد دانشگاه تهران می باشد که در سینما مدتی دستیار طراح لباس بود و حالا بازیگری می کند و مزون دارند دنیا مدنی دختر کوچک رویا تیموریان از همسر اولش میر ولی الله مدنی از تهیه کنندگان با سابقه سینما و تلویزیون است و   دنیا مدنی  تنها یک خواهر بنام درنا دارد.

 

 

دنیا مدنی این عکس زیبا را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

 

دنیا مدنی

 

واکنش دنیا مدنی بازیگر سینما و تلویزیون به ماجراهای ریحانه پارسا بازیگر دهه هفتادی مهاجرت کرده و حاشیه هایی که او ایجاد کرده است.

 

 

او می گوید ریحانه پارسا و شیوه زندگی او و فالوورهایش که با برهنگی جمع آوری کرده ارزشی ندارد.

 

دنیا مدنی  بازیگر جوان کشورمان در خصوص حواشی اخیر ریحانه پارسا گفت: من برای لایک زندگی نمی کنم، من زندگی و راه خودم را دارم، من باید مخاطب را تربیت کنم، نه این که مخاطب از من بخواهد که چه کاری انجام دهم که من را لایک کند، چرا یک سری آدم ها منبع می شوند، چون برای خودشان ایدئولوژی دارند. به عنوان مثال آقای صابر ابر از خیلی ها آرتیست تر است ولی فکر نمی کنم دنبال کنندگان صفحه او به یک میلیون نفر رسیده باشد ولی مخاطب فرهیخته دارد. شهرت یک شبه مار ا از واقعیت دور می کند.

 

حمله دنیا مدنی به برهنه شدن ریحانه پارسا و فالوورهایش + فیلم

 

دنیا مدنی  متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. او دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی است و او به صورت حرفه ای در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

دنیا مدنی   در آثاری همچون سریال "دستت را به من بده" ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

 

حمله دنیا مدنی به برهنه شدن ریحانه پارسا و فالوورهایش + فیلم

مادر  دنیا مدنی  خانم  رویا تیموریان  بازیگر مشهوراست. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند.

نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد.

حمله دنیا مدنی به برهنه شدن ریحانه پارسا و فالوورهایش + فیلم

پدر و مادر خانم  دنیا مدنی  از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied