شمانیوز
شما نیوز

همسر رضا رشیدپور کیست؟ + عکس

رضا رشیدپور مجری برنامه های تلویزیونی است. رضا رشید پور متولد ۱۸ مرداد سال ۱۳۵۴و فرزند شهید است. رضا رشید پور ازدواج کرده و متاهل است.

به گزارش شمانیوز، رضا رشیدپور مجری برنامه های تلویزیونی است. رضا رشید پور متولد ۱۸ مرداد سال ۱۳۵۴و فرزند شهید است. رضا رشید پور ازدواج کرده و متاهل است. 

 

بیوگرافی نغمه مهرپاک 

نغمه مهرپاک مجری و گوینده تلویزیون متولد ۱۵ خرداد دهه پنجاه و دارای مدرک تحصیلی لیسانس روانشناسی است. نغمه مهرپاک مجری و گوینده برنامه تصویر زندگی شبکه دو بود.نغمه مهرپاک در مرداد سال ۱۳۸۲ با رضا رشیدپور مجری و گوینده و بازیگر ایرانی کرده است و حاصل ازدواج نغمه مهرپاک و رضا رشیدپور یک دختر به نام هلن است که متولد آذر ماه سال ۱۳۸۶ است. عکسی از  نغمه مهرپاک  در کنار رضا رشیدپور منتشر شده است.

 

رضا رشیدپور

 

رضا رشیدپور کیست ؟

رضا رشیدپور مجری قابل، مسلط و توانمند صدا و سیما متولد ۱۸ مرداد سال ۱۳۵۴و فرزند شهید است.

او اجرای برنامه های جنجالی چون حالا خورشید و دید در شب در برنامه جدیدترین اجرای او در شب آرام در شب یلدا بوده است.

 

رضا رشیدپور

 

نغمه مهرپاک همسر رضا رشیدپور کیست ؟

نغمه مهرپاک فعالیت حرفه ای خود را با اجرای برنامه‌ های رادیویی و پس از آن اجرای برنامه‌ های زنده شبکه جوان آغاز کرد و از سال ۷۶ وارد سازمان صدا و سیمای ایران شد.

وی پس از ابلاغ دستور سازمانی در خصوص تفکیک مجریان تلویزیون و رادیو، وی که هم با تلویزیون و هم با رادیو همکاری داشت مجبور شد با رادیو قطع همکاری کند که بارها در مصاحبه های خود در این خصوص ابراز پشیمانی کرده و گفته است حسرت آن روزهای خوب در رادیو را میخورد.

 

رضا رشیدپور

 

نحوه آشنایی رضا رشیدپور و نغمه مهرپاک

این زوج پس از یک اجرای مشترک در رادیو با یکدیگر آشنا شده و به هم علاقمند شدند که همین علاقه منجر به ازدواج او و همسرش شد.

 

اولین برخورد رضا رشیدپور و همسرش

اولین روز برخوردمان را خوب به یاد دارم؛ رضا سر تا پا خاکی بود، چون آن زمان در بخش عمرانی فرودگاه امام خمینی(ره) مشغول به کار بود، سه سال بعد از آن روز ایشان به خواستگاری من آمد.

 

 

نغمه مهرپاک کجاست ؟

وی علاوه بر فعالیت در صداوسیما در سالهای قبل در شرکت هواپیمایی ایرانیان مشغول است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied