شمانیوز
شما نیوز

ساعت و زمان مراسم تشییع ارشا اقدسی + جزئیات

مهنوش مرادی از دوستان صمیمی و نزدیک ارشا اقدسی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از ساعت و زمان مراسم تشییع ارشا اقدسی داد.

به گزارش شمانیوز: مهنوش مرادی از دوستان صمیمی و نزدیک ارشا اقدسی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از ساعت و زمان مراسم تشییع ارشا اقدسی داد.ارشا اقدسی روز جمعه 22 مرداد ماه ساعت 10 صبح در مزار استادش پیمان ابدی در بهشت زهرای تهران آرام می گیرد.

ارشا اقدسی برای فیلم برداری یک فیلم سینمایی که نیاز به واژگون شدن خودرو بود در بیروت لبنان حضور پیدا کرد و کارگردان فیلم از او خواسته بود که خودرو را واژگون کند. ارشا اقدسی که بارها از این گونه اقدامات برای کارگردان های سینما و تلویزیون انجام داده بود این بار هم اقدام به واژگونی خودرو کرد اما نتوانست به موقع از خودرو خارج شود و خود را بر روی سر او افتاد و جمجمه ارشا اقدسی به شدت آسیب دید و به کما رفت.

پزشکان اعلام کردند که باید هرچه زودتر عمل جراحی شود اما با توجه به اینکه در کما بود عمل جراحی صورت نگرفت دوستان ارشا اقدسی در حالی که در روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه اعلام کرده بودند که او به هوش آمده اما در چهارشنبه 13 مرداد دچار ایست قلبی شد و اقدامات احیای این هنرمند بی نتیجه ماند و او فوت کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • زهرا یک مستمری بگیر

    خودتون فکرکنید ۶۰ هزار تومان پول است

  • فاطمه

    وای جدی 😢 چن روز پیشا تو برنامه شباهنگی بود ک

  • ناشناس

    ارشاعزیزم روحت شادیهای زودبودرفتنت خدابه داد دل مادرت برسه واسه آرامش مادرت دعاکن ارشاجان😪😪😪😪