شمانیوز
شما نیوز

همسر مهدی پاکدل در فیلم همگناه

عکس لورفته از حجاب ساقی حاجی پور در کافه + عکس

ساقی حاجی پور بازیگر سریال همگناه عکسی در یک کافه از خودش منتشر کرد.

ساقی حاجی پور بازیگر سریال همگناه عکسی در یک کافه از خودش منتشر کرد. ساقی حاجی پور برای اولین بار در سریال همگناه نقش آفرینی کرد و به شهرت رسید ساقی حاجی پور به عنوان همسر مهدی پاکدل در این سریال بود ساقی حاجی پور بازیگر خوش آتیه ایران متولد سال 1374 در تهران است.

 

ساقی+حاجی+پور

 

 

 

چکیده ایی از بیوگرافی ساقی حاجی پور:

 

ساقی حاجی پور هنرپیشه ایرانی و متولد سال ۱۳۷۴ در تهران می باشد. ساقی حاجی پور کار خویش را با تئاتر از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و در تئاتر شربت سینه به کارگردانی و نویسندگی «رسول کاهانی» بازی کرد. ساقی حاجی پور هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. 

 

 

 

ساقی حاجی پور بازیگر سریال هم گناه

 

سریال «هم گناه» نخستین کار تصویری ساقی حاجی پور است و پیش از این کار فقط در تئاتر فعالیت داشته است.ساقی حاجی پور در‎باره ی تست بازیگری و حضورش در مجموعه خانگی هم گناه گفت:" من طی یک پروسه 3، 4 هفته ای برای دادن تست های گوناگون برای نقش هدیه به دفتر می‎رفتم. و تقریباً از بین 80 نفر انتخاب شدم و جزء آخرین نفراتی بودم که برای تست رفته بودم. از آقای کیایی خیلی ممنونم که به من اعتماد کردند زیرا این نخستین کار تصویر من بود و فضای کار یک فضای کاملاً حرفه ای با آدم‎های حرفه ‎ای بود و اعتماد به کسی که هیچ تجربه ی تصویری ندارد، بسیار دشوار است. از این که تونستم در تست ‎ها قبول بشم، خداروشکر می‎کنم."

 

ساقی حاجی پور بازیگر سریال هم گناه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied