شمانیوز
شما نیوز

امیر حسین صدیق / اخبار هنرمندان

امیر حسین صدیق و همسرش | عکس

امیرحسین صدیق متولد 8 آبان 1351 در تهران است.

امیرحسین صدیق متولد 8 آبان 1351 در تهران است. امیرحسین صدیق به تازگی با باران خوش اندام ازدواج کرده است امیرحسین صدیق پدرش، علی صدیق را در 7 سالگی در اثر سانحه رانندگی از دست داده و زهره دهسنگی مادرش می باشد.

 

امیر حسین صدیق و همسرش

امیر حسین صدیق و همسرش

نام:امیرحسین

نام خانوادگی:صدیق

تاریخ تولد:1351/8/8

محل تولد:نیشابور

تحصیلات:دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

وی دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما دریافت کرده است. از اینکه ازدواج کرده و همسری دارد تا الان هیچ عکس و خبری منتشر نشده است.

همکاری در چند ساخته کارگردان معروف، مرضیه برومند ، باعث شناخته شدن وی گردید از جمله خودرو تهران 11، هتل و مربای شیرین؛ به ویژه با نقش آفرینی در مجموعه زی زی گولو در نقش آقای پدر به چهره محبوب بچه ها و حتی بزرگترها تبدیل شد.

صدیق که معمولا نقش های طنز را بازی می کند اینبار با حضور در سریال «دردسر های عظیم دو» در قالب کاراکتری جدی به ایفای نقش پرداخت، این بازیگر تلویزیون گفت و گویی درباره نقش خود عنوان کرد:«وقتی به این مجموعه آمدم احساس کردم که اشتباه نکردم و راضی بودم از اینکه این دفعه را اشتباه نکردم و کار را قبول کردم.»

ازدواج در 46 سالگی

امیر حسین صدیق بالاخره بعد از سالهای زندگی با مادرش در نهایت بهمن 1397 در 46 سالگی با باران خوش اندام شاعر و تصنیف سرا ازدواج کرد

امیر حسین صدیق و همسرش

عاشق سفر

من عاشق سفر هستم و هر زمانی شرایط مهیا باشد ترجیح می دهم سفر باشم همیشه دوست دارم اول مناطق مختلف ایران را بگردم و بعد سفرهای خارجی در برنامه ام باشد

ورزش

بصورت دوره های ورزش های مختلفی را تجربه کردم اما بطور مستمر ادامه ندادم

با این حال سلامتی امروزم را مدیون همان ورزش های دوره هستم ولی خیلی اهل فوتبال نیستم و تابحال بازی نکردم و پیگیر آن هم نیستم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied