شمانیوز
شما نیوز

عذر خواهی محسن تنابنده از خواننده ترکیه‌ای

محسن تنابنده نویسنده و بازیگر سریال پایتخت در اینستاگرام از ابراهیم تاتلیس به خاطر شوخی با وی در این سریال عذرخواهی کرد.

به گزارش شمانیوز، سریال «پایتخت ۵» مانند فصل‌های گذشته خود به کارگردانی سیروس مقدم، تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگیمحسن تنابنده در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۲:۰۰، در ۱۵ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای پخش می‌شود.

محسن تنابنده، احمدمهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و... از بازیگران فصل جدید این سریال هستند.

محسن تنابنده نویسنده و بازیگر پایتخت که در این سریال نقش نقی معمولی را بازی می‌کند و جز شخصت‌های اصلی این سریال به شمار می‌رود، با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، از ابراهیم تاتلیسخواننده مشهور ترکیه‌ای، به خاطر شوخی تند با وی در قسمت اخیر این سریال عذرخواهی کرد.

تنابنده در اینستاگرام نوشت:

"ابراهیم تاتلیس خواننده شهیر ترکیه از خواننده‌های محبوب منه و دقیقا به دلیل همین دلبستگی در سریال از نام و صداش استفاده شد، در قسمت دیشب شوخیه تند و خارج از ادبی با این بزرگوار شد که من لازم دیدم همین جا از همگی عذرخواهی کنم.

نوروز به کام

سلامت باشید".

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied