شمانیوز
شما نیوز

هشت تیر، آخرین فرصت ثبت‌نام در بزرگ‌ترین رویداد آموزشی و تجاری بازی‌های ویدئویی منطقه

فرصت ثبت‌نام در رویداد Tehran Game Convention ۲۰۱۸ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد آموزشی و تجاری بازی‌های ویدئویی منطقه، آخر این هفته به پایان می‌‌رسد.

به گزارش شما نیوز ،در فاصله یک هفته تا آغاز TGC۲۰۱۸، فرصت ثبت‌نام در این رویداد به پایان می‌رسد. به این ترتیب علاقه‌مندان به تهیه بلیت و شرکت در این رویداد، تنها تا هشتم تیرماه فرصت ثبت‌نام دارند.
رویداد تی جی سی هفته آینده ۱۴ و ۱۵ تیرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برپا می‌شود. در این رویداد که تاکنون حضور بیش از ۱۲۰۰ شرکت کننده در آن قطعی شده است، ۷۲ کنفرانس با حضور ۴۶ سخنران خارجی و ۲۶ سخنران داخلی در ۵ موضوع اصلی تجاری، تولید، فناوری، هنری و طراحی بازی برگزار می‌شود تا شرکت کنندگان با دانش روز دنیا در حوزه‌های بازی‌سازی آشنا شوند.
همچنین ۴ پانل تخصصی با موضوعات نقش رسانه در موفقیت بازی‌ها، نحوه اجرای کمپین‌های تبلیغاتی موثر در فضای دیجیتال، انتخاب صحیح برای پیوستن به شتاب‌دهنده‌ها یا شرکت‌های بزرگ و آموزش آکادمیک در صنعت گیم برپا می‌شود.
همچنین ۶ مسترکلاس فشرده بازی‌سازی، یک روز پیش از آغاز رسمی رویداد یعنی سیزدهم تیر در انستیتو ملی بازی‌سازی با حضور اساتید بین‌المللی برگزار می‌شود.
حضور ۲۴ ناشر و خریدار بازی خارجی در کنار ده‌ها سخنران و بازی‌ساز بین‌المللی، این رویداد را به بزرگ‌ترین بستر و فرصت برای بازی‌سازان کشور در جهت گسترش تعاملات بین‌المللی بدل کرده است.
جهت مشاهده فهرست کنفرانس‌ها، پانل‌ها، و مسترکلاس‌ها، آشنایی با سابقه سخنرانان و اساتید این رویداد و همچنین مشاهده شرکت‌های حاضر در بخش تجاری TGC۲۰۱۸، و در نهایت ثبت‌نام در آن، می‌توانید به سایت این رویداد به نشانی tehrangamecon.com/fa مراجعه کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied