شمانیوز
کد خبر : 890745

غفوریان گفت: نوروز ۹۸ با سریال «مرقانون» همراه مخاطبان هستم و سال آینده سینمایی «نون خامه‌ای» را کلید خواهم زد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت : درباره سریال نوروزی شبکه سه اظهار کرد: همکنون مشغول تصویربرداری سریال تلویزیونی «مرقانون» برای نوروز ۹۸ هستیم.
وی در ادامه گفت: مدتی بود مردم از من سوال می‌کردند که چرا دیگر در سریال‌ها بازی نمی‌کنم، یکی از دلایل حضورم در سریال «مر قانون» است. درواقع من بازی در این سریال را به خاطر مردم قبول کردم تا نوروز امسال هم کنار مردم باشم.
غفوریان افزود: گروه خیلی خوبی را در این سریال شاهد هستیم و یکی از دلایل حضور هدایت هاشمی، مرجانه گلچین، یوسف تیموری و اشکان اشتیاق است. البته خودم در سریال «مرقانون» نقش فرشید برادر مرجانه گلچین بازی می‌کنم.
مهران غفوریان برای تلوزیون تاک شو می سازد وی درباره بازی در نقش‌های کلیشه‌ای بیان کرد: پیشنهاد بازی در چند فیلم سینمایی دارم که شبیه کار‌های قبلی‌ام است و سعی می‌کنم نقش‌هایی را قبول کنم که متفاوت از نقش‌های گذشته باشد. خوشبختانه نقش جدی در فیلم «داش آکل» و «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» نقش جدی داشتم و منتظر نقش‌های متفاوت هستم. البته دغدغه کارگردانی در کنار بازیگری دارم، البته قرار بود آبان ماه فیلم خودرا کلید بزنم، اما این اتفاق رخ نداد و سال آینده فیلم «نون خامه‌ای» را کلید می‌زنم و حدود ۶ ماه با محمدرضا آرین فیلمنامه آن را نوشتیم و تهیه‌کننده این فیلم علی سرتیپی است.
غفوریان درخصوص سریال «زیر آسمان شهر» توضیح داد: زمانی که خبر ساخت «زیر آسمان شهر» دادم استقبال خوبی را شاهد بودم. رضا عطاران به عنوان مشاورپروژه اعلام آمادگی کرد و این خیلی جذاب است علاقه بسیاری برای ساخت «زیر آسمان شهر۴» دارم، اما هنوز زمان آن قطعی نیست و بستگی به شرایط دارد البته این روز‌ها طرح تاکشو در شبکه نسیم تصویب شده است که خودم آن را اجرا می‌کنم و قرار است روی آن کار کنم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه