کد خبر : 893654

بیوگرافی و عکس های صبا ایزدپناه بازیگر نقش کژال در سریال نون خ

صبا ایزدپناه بازیگر نقش کژال در سریال نون . خ + عکس و بیوگرافی
صبا ایزدپناه بازیگر ایرانی سینما و تئاتر و تلویزیون در سال ۱۳۶۹ در تهران بدنیا آمده و دانش آموخته رشته بازیگری تئاتر در مقطع فوق لیسانس می‌باشد. در ادامه با فعالیت‌ها و تصاویر شخصی این بازیگر ایرانی در سایت حرف تازه آشنا شوید صبا ایزدپناه بازیگر نقش کژال در سریال نون . خ + عکس و بیوگرافی شروع فعالیت در بازیگری کار هنری در زمینه بازیگری را از تئاتر شروع کرده و یکی از بازیگرانی است که در زمینه تاتر فعالیت زیادی داشته و کارنامه پرباری دارد و یکی از بهترین بازیگران تاتر محسوب می‌شود. صبا ایزدپناه همچنین در زمینه کارگرانی نیز کار کرده و نمایشی را روی صحنه برده است. این هنرمند جوان به جز نقش آفرینی در تاتر به عنوان مدرس بازیکری در موسسه و دانشگاه نیز تدریس می‌کند.
صبا ایزدپناه بازیگر نقش کژال در سریال نون . خ + عکس و بیوگرافی آثار فیلم و سریال این هنرمند تاکنون در نمایش هایی، چون دولوروسا، مدآ، رویای یک نیمه شب، تابستان، سرزمین بادکنک‌ها و …. ایفای نقش کرده است. نمایش‌ها و آثار ایشان در کارنامه هنری نشان دهنده پرکار بودن و تجربه زیاد در تاتر است و با کارگردانان معروف و بنام در این عرصه همکاری کرده است.
صبا ایزدپناه بازیگر نقش کژال در سریال نون . خ + عکس و بیوگرافی بازیگر نقش کژال در سریال نون خ. اولین تجربه بازی در سریال را در مجموعه تلویزیونی نون خ. ایفا کرده که به کارگردانی سعید آقاخانی و در نقش دختری به نام کژال می‌باشد. کژال دختر خانواده نورالدین خانزاده که این نقش را سعید آقاخانی بر عهده دارد می‌باشد و در کنار هدیه بازوند و ندا قاسمی و شیدا یوسفی قرار گرفته و ایفای نقش کرده است. هدیه بازوند در نقش روژان و بازیگران پیشکسوت زیادی نیز در این مجموعه نقش آفرینی کردند.
سریالی که در نوروز ۹۸ روی آنتن شبکه یک رفته و در ژانر طنز و کمدی ساخته و تولید شده است.در اینستاگرام این هنرمند جایزه جشنواره‌ای مشاهده میشود که برای بازی در نمایش کارخانگی و اسارت تن به عنوان بهترین بازیگر دریافت کرده است. همسر صبا ایزدپناه این هنرمند جوان و دهه شصتی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. اینستاگرام بازیگر نقش کژال در سریال نون خ. با آدرس sabaezadpanah فعال است
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید