کد خبر : 893680

علیرضا یعقوبی از تبعه افغان در قسمت یازدهم برنامه عصر جدید از دختر مورد علاقه اش که در برنامه عصر جدید حضور داشت خواستگاری کرد و در همین برنامه با رضایت دختر و خانواده دختر مورد علاقه اش روبرو شد و با او نامزد شد.

حجم ویدیو: 3.13M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59
به گزارش شمانیوز، علیرضا یعقوبی از تبعه افغان در قسمت یازدهم برنامه عصر جدید از دختر مورد علاقه اش که در برنامه عصر جدید حضور داشت خواستگاری کرد و در همین برنامه با رضایت دختر و خانواده دختر مورد علاقه اش روبرو شد و با او نامزد شد.
دانلود
ماجرا از این قرار بود که در پایان برنامه تیم دو نفره افغانستانی در حالیکه هر دو نفر به خاطر حرکات آکروباتیکشان از تیم داوری چهار رای مثبت گرفته بودند ناگهان احسان علیخانی اعلام کرد که علیرضا حرف مهمی دارد که از گفتنش خجالت می کشد و در همان شرایط که تمام حضار و مخاطبان تلویزیونی در حال گمانه زنی بودند که شرکت کننده افغانی چه حرفی را قصد دارد مطرح کرد خود علیخانی روی استیج رفت و پس از وقفه ای که در طرح خواسته علیرضا بوجود آمد ناگهان اعلام کرد که او قصد دارد از یک دختر خواستگاری کند که در سالن حضور دارد!
دختر افغانستانی که به همراه پدر و مادرش در سالن حاضر بود با شنیدن این حرفها شوکه شده بود و البته رنگ و روی او هم کاملا سرخ شده بود و مشخص بود که انتظار این خواستگاری ناگهانی را نداشته است.
پس از خواستگاری غیرمنتظره در حالیکه تمام حضار کاملا به وجد آمده بودند به تشویق علیرضا پرداختند و پدر و مادر دختر هم که انتظار این خواستگاری را نداشتند در پاسخ این خواستگاری که واسطه آن احسان علیخانی بود جواب بله را گفتند تا نوبت به خود دختر برسد.
علیخانی که قصد داشت فضای برنامه را کاملا مهیج و جذاب کند از دختر درخواست کرد که به روی استیج بیاید و پس از آن بود که مراسم خواستگاری علیرضا از دختر هموطنش به صورت رسمی صورت گرفت و پسر افغان که حلقه ای هم از قبل آماده کرده بود تقدیم به دختر مورد علاقه اش داد تا اولین مراسم خواستگاری ناگهانی در برنامه عصر جدید به عنوان یک سورپرایز ویژه رقم بخورد.
این اتفاق قطعا برای حضار در سالن و داوران و خود علیخانی هم خاطره جالبی خواهد بود و به عنوان یک پوئن مثبت برای برنامه او به ثبت خواهد رسید. به خصوص که علیخانی قول داد که کل خرج عروسی این زوج افغان توسط اسپانسر برنامه عصر جدید پرداخت خواهد شد.
احسان علیخانی با برنامه «عصر جدید» در ایام نوروز هرشب ساعت ۲۲:۳۰ مهمان مخاطبان شبکه سه می‌شود و بازپخش عصرجدید فردا آن روز ساعت ۱۰:۵۰ صبح پخش خواهد شد
برنامه عصر جدید شب یازدهم - شرکت کننده اول - علیرضا یعقوبی و علی یعقوبی (اجرای کامل و خواستگاری)
حجم ویدیو: 3.13M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید