کد خبر : 895203

بعد از گذشت دو سال از اعلام علنی جدایی آنجلینا جولی و برد پیت، خبر‌هایی از تمایل آنجلینا جولی برای بازگشت به زندگی مشترک با برد پیت به گوش میرسد!

به گزارش شمانیوز، آنجلینا جولی روند جدایی و طلاقش با برد را کش می‌دهد، چون می‌خواهد "دوباره یک خانواده بشوند.چند سال پیش بود که دوستاره‌ی هالیوودی بعد از مدت‌ها زندگی مشترک و آن مراسم ازدواج پربحث خبر تصمیم جدایی شان را منتشر کردند و بار دیگر نامشان سر زبان‌ها افتاد. از بررسی علل این جدایی تا عواقب آن در زمینه‌ی سرپرستی بچه‌ها و تقسیم اموال همه جز مسائلی بود که در رسانه‌های مربوط مورد بحث قرار گرفت.
پشیمانی آنجلینا جولی از طلاق حالا بعد از گذشت چند سال از تصمیم آن‌ها برای جدایی خبر دیگری منتشر شده است که حاکی از تغییر اوضاع و تصمیم در آنجلینا جولی است به طوریکه برخی از رسانه‌ها با تیتر‌هایی همچون " پیشمانی و منت کشی آنجلینا جولی " آن را منتشر کردند. تمایل آنجلینا جولی برای بازگشت به زندگی مشترک
این دو در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ پس از دو سال ازدواج از هم جدا شدند، اما طلاق آن‌ها هنوز نهایی نشده است و در حال کار بر روی تسویه مالی هستند که حالا ادعا شده است " آنجلینا به برد گفته که می‌خواهد با او رابطه داشته باشد و مایل است زندگی مشترکشان را ادامه دهد". او از برد می‌خواهد که دوباره یک خانواده شوند، اما به نظر نمی‌رسد قادر به ادامه باشند. " جدایی آنجلینا جولی از برد پیت و پشیمانی خانم بازیگر
رسیدگی قانونی به طلاق این زوج ادامه دارد، اما منابع نزدیک به آن‌ها ادعا می‌کنند که آنجلینا احساساتی شده است.
پشیمانی آنجلینا جولی از طلاق
پشیمانی آنجلینا جولی از طلاق
یک کارمند داخلی دادگاه ادعا می‌کند:"به همین دلیل است که او همه جزئیات طلاقشان را برای "برد پیت " دشوار می‌سازد تا این روند هرچه بیشتر ادامه داشته باشد و به انتهای کار یعنی ثبت طلاق نرسند، با این حال فقط می‌خواهد که همه چیز را در واقعیت حل و فصل کند، این کار حدود یک سال است که در حال انجام است، اما او نمی‌خواهد که به پایان برسد. "
داستان پرماجرای طلاق آنجلینا جولی و برد پیت
بعد از ۱۰ سال رابطه، این زوج هنگام جدایی طرفداران خود را شوکه کردند. آن‌ها با هم شش کودک داشتند، اما گزارش‌های اخیر ادعا کرده اند که "برد" درباره این کار یعنی طولانی شدن پروسه‌ی جدایی نگران فرزندانشان هستند، مادوکس، پاکس، زاهرا، شیلوه، کنوکس و ویوین. یک منبع نزدیک به آن‌ها گفت:" برد نگران این است که آنجلینا با این کار کودکانشان را نابود کند"
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید