کد خبر : 895219

نگین معتضدی بازیگر سریال ستایش، در برنامه تلویزیونی با اجرای پیمان طالبی خبر از جدایش اش از همسرش داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از کولاک، پیمان طالبی در مصاحبه‌ای که با نگین معتضدی داشت، اشاره‌ای به گفت و گوی این بازیگر با مهران مدیری در دورهمی کرد موجب لورفتن ماجرای طلاق نگین معتضدی شد.
داستان جدایی نگین معتضدی از زبان خودش+فیلم پیمان طالبی گفت:: شما مدتی پیش مهمان جناب مدیری دربرنامه دورهمی بودید؛ من به سوال‌هایی که آقای مدیری از شما پرسیده بود دقت کردم، درآن گفتگو شما در پاسخ آیا عاشق شدید یا نه حواب دادید که نامزد کردید!
داستان جدایی نگین معتضدی از زبان خودش+فیلم
دانلود
آیا الان ازدواج کردین؟ نگین معتضدی با لبخند پاسخ داد: خیر الان طلاق گرفتم، من فکر می‌کنم که شاید برخی هوادان من این حق را داشته باشند که از زندگی خصوصی من با خبر باشند و همان گونه که با جسارت نامزدی ام را اعلام کردم، اکنون نیز می‌گویم که جدا شده ام. به گزارش شمانیوز، نگین معتضدی (زادهٔ ۳ مهر ۱۳۶۴) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. او در سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری شناخته شد و در سریال‌های گذر از رنج‌ها، تکیه بر باد و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و همچنین اپیزود چهارگاه سریال روز‌های بهتر ایفای نقش داشت. او در برنامه دورهمی مهران مدیری به عنوان مهمان حضور داشت. طلا معتضدی خواهر وی در عرصهٔ نویسندگی فعالیت دارد و در برخی قسمت‌های شاید برای شما اتفاق بیفتد همکاری داشته‌است. این کار نگین معتضدی راه هر گونه، انتشار اخبار دروغ برای ماجرای ازدواج و طلاق از همسرش را برای شایعه سازان بست.
حجم ویدیو: 1.41M | مدت زمان ویدیو: 00:00:55
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید