کد خبر : 896066

فصل ششم «پایتخت» برای ایام نوروز ۹۹ ساخته می‌شود و به‌تعبیر الهام غفوری کمدی اجتماعی «زیرزمین» هم به نام خشایار الوند در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از تسنیم، خبر‌های جدیدی از سریال «پایتخت» مطرح شده که تک‌قسمتی برای عید فطر در کار نخواهد بود؛ و البته در فضای مجازی به‌گونه‌های دیگری نوشته‌اند که «پایتختی» ساخته نمی‌شود الهام غفوری این موضوع را تکذیب کرد و به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: در روز‌های پایانی سریال «خواب‌زده» هستیم که به شبکه نمایش خانگی می‌آید به‌همین‌خاطر نتوانستیم تک‌قسمتی برای عید فطر داشته باشیم. از طرفی هم آن اپیزود یا همان تک‌قسمت سینمایی ۱۲۰ دقیقه‌ای فضای نوروزی دارد و تصمیم بر این شد که ان‌شاءالله برای نوروز ۹۹ فصل ششم «پایتخت» را بسازیم. همه این اتفاقات مستلزم فراهم شدن فضای ساخت، مقدمات و تکمیل فیلمنامه است.
زیر زمین اخرین اثر خشایار الوند خواهد بود
تهیه‌کننده سریال «پایتخت» در خصوص فیلمنامه ناتمام خشایار الوند، تأکید کرد: کمدی اجتماعی «زیرزمین» طرح محسن تنابنده و قلم خشایار الوند، ناتمام باقی مانده و ان‌شاءالله این اثر هم تکمیل و با نام خشایار الوند جلوی دوربین خواهد رفت. البته هنوز زمان مشخصی ندارد، ولی به‌زودی این اتفاق هم خواهد افتاد. ناگفته نماند که این کمدی اجتماعی در قالب یک فیلم سینمایی ساخته می‌شود. این شب‌ها اثر دیگری از خشایار الوند، کار محسن تنابنده، سیروس مقدم و الهام غفوری روی آنتن است تحت عنوان «علی‌البدل» تکرار می‌شود که از ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه تماشا جزو پربیننده‌ترین فیلم‌های تلویزیون به‌شمار می‌رود. کنار آن قرار است فردا (یکشنبه اول اردیبهشت) شبکه یک سیما «پایتخت ۲» را ساعت ۱۰ صبح تکرار می‌کند. حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که تیم «پایتخت» برای فصل ششم چه تدارکی خواهند دید آیا آخرین نوشته‌های خشایار الوند برای «پایتخت» که ماجرای خانواده نقی‌معمولی یک سال پس از حوادث سوریه و جنگ با داعش را تا حد زیادی نوشته، بازنویسی خواهد شد یا کنار این اتفاقات، ایده‌های جدیدی هم به‌نگارش درخواهد آمد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید