کد خبر : 897670

۴ فیلم جدید از چهارشنبه روی پرده سینما‌ها می‌روند. همچنین فیلم‌های سینمایی «ما همه با هم هستیم»، «سرخ‌پوست» و «شبی که ماه کامل شد» عیدفطر اکران می‌شوند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از فارس، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش مصوبات امروز (یکشنبه ۱۵ اردیبهشت) را اعلام کرد که بر اساس آن، رئیس، نایب‌رئیس و سخنگوی شورا بدون تغییر نسبت به سال گذشته باقی ماندند. بر این اساس، محسن امیریوسفی (کارگردان «آشغال‌های دوست‌داشتنی») رئیس شورا، سیدمحمود رضوی (تهیه‌کننده «ماجرای نیمروز») نایب رئیس و غلامرضا فرجی با اکثریت آراء به عنوان سخنگوی شورای صنفی نمایش انتخاب شدند.
سرخ پوست و شبی که ماه کامل شد در صف اکران عید فطر
فرجی همچنین به قرارداد اکران‌های آینده اشاره کرد و گفت: بعد از «زندانی‌ها»، قرارداد «تولدت مبارک» به سرگروهی سینما آزادی ثبت شده است و از روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت روی پرده می‌رود. همچنین «ما همه با هم هستیم» در این سرگروهی از عید فطر اکران می‌شود. به گفته وی، «خانه دیگری» از چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت در سرگروهی سینما آستارا به جای «متری شیش و نیم» اکران می‌شود و فیلم اکران عید فطر این سرگروهی، «سرخ‌پوست» است. سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران «وکیل مدافع» بعد از فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» در سرگروهی استقلال از چهارشنبه پیش رو خبر داد و افزود: قرارداد «شبی که ماه کامل شد» از عید فطر به سرگروهی استقلال روی پرده می‌رود. فرجی در پایان خاطرنشان کرد: قرارداد «سامورایی در برلین» به سرگروهی باغ‌کتاب ثبت شده است و از چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت اکران می‌شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید