کد خبر : 898503

 بهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان، ساعتی قبل در ۳۶ سالگی درگذشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از فارس : بهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان در ۳۶ سالگی درگذشت. بهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان، ساعتی قبل در ۳۶ سالگی درگذشت.
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
وی که از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر و کنسرت‌ها و اجرا‌های زیادی را هم برگزار کرد. همچنین چند تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، ولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت. بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می‌داد که بامداد امروز در سن ۳۶ سالگی در شهر اصفهان دار فانی را وداع گفت.
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
فواد بابائیان مدیر برنامه بهنام صفوی در گفتگو با خبرنگار ما درگذشت او را تایید کرد. گفتنی است بهنام صفوی در یکی از بیمارستان‌های اصفهان بستری بود.
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
بیوگرافی //
زندگی شخصی بهنام صفوی بهنام صفوی ۱۵ تیر ۱۳۶۲ در شیراز متولد شد، او پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا ۱۶ سالگی در آنجا زندگی کرد. پدرش کارمند بازنشسته و مادرش خانه دار است، او دو خواهر به نام‌های مهرناز و مهناز دارد. ازدواج بهنام صفوی بهنام صفوی در مورد ازدواج اش می‌گوید:فکر می‌کنم یکی از اتفاقات مهم زندگی هر انسانی ازدواج است و هیچ ارتباطی هم به جلوگیری از پیشرفت کاری ندارد تفاقاً خیلی از مواقع به پیشرفت و رشد انسان کمک می‌کند. ازدواج یک مرحله جدید در زندگی است و فکر می‌کنم می‌تواند به عنوان موتور محرک زندگی عمل کند.
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
بهنام صفوی و همسرش من برنامه ریزی و تصمیمی برای ازدواج نداشتم و همه چیز با خواست خدا پیش آمد و قسمت بود که ازدواج کنم، انتخاب خودم بود و خانواده عزیزم هم به انتخاب من احترام گذاشتند و من را حمایت کردند بیماری بهنام صفوی وی از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعهٔ مغزی شده بود که با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد او به دلیل پیشرفت بیماری سرطان مغز هم اکنون دوره‌های پرتودرمانی و شیمی درمانی را پشت سر می‌گذارد.
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
حمایت خانواده پدر و مادرم همیشه حامی من بوده اند و بعد از آن‌ها همسرم و طرفدارانم. آن‌ها برای کسب تجربه‌های تازه انرژی زیادی به من می‌دهند که از این بابت خدا را شاکرم
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
فعالیت هنری بهنام صفوی تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران است و در حال حاضر در حوالی قیطریه، تهران زندگی می‌کند. موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری ساز‌های کوبه‌ای پرداخت. نخستین آلبومش را با نام عشق من باش در سال ۱۳۸۸ روانه بازار کرد. بهنام صفوی جزو بهترین خوانندگان پاپ به شمار می‌آید برگزاری کنسرت‌های داخلی وخارجی از فعالیت‌های اوست.
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ آلبوم عشق من باش بهنام صفوی وی درسال ۱۳۸۵ قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال قرارگرفت وهمین انگیزه‌ای برای تولید آلبوم عشق من باش شد. صدای بهنام صفوی شباهت زیادی با صدای رضا صادقی دارد.
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
ترانه شناسی بهنام صفوی
آلبوم‌های بهنام صفوی عشق من باش (۱۳۸۸) آرامش (۱۳۹۱) فوق العاده (۱۳۹۳) بگودوستم داری (۱۳۹۴) معجزه (۱۳۹۵)
بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
تک آهنگ‌های بهنام صفوی حیف خدا تولد دوباره تب فرصت کمه سوء تفاهم محرم اسرار (به همراه:شهرام شکوهی) سؤال همین حوالی احساس عجیب نامه عشق وقتی تو باشی خاک تب دار بهترین روز خدا عشق بی نظیر اخراجی‌ها ۳ (نماهنگ اخراجی‌ها ۳) آرامش تو نزدیکی (به همراه:علی اصحابی و فرزاد فرزین) چقدر خوبه دیونه بازی (با:شهاب رمضان) طاقت ندارم هنوز عاشقتم (با:شهاب رمضان) دلگیر کاش خدا منو ببینه تنظیم و آهنگ سازی بهنام صفوی عشق من باش کاش تو دنیای تو بودم احساس عجیب چشمان سیاه چه مهربون آرامش محرم اسرار
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید