کد خبر : 898654

سریال برادر جان هر شب در ماه رمضان حوالی ساعت ۲۰:۳۵ از شبکه ۳ پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۱:۳۰ بامداد، ۹:۴۵ صبح و ۱۶ عصر است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از موج: سریال برادر جان هر شب در ماه رمضان حوالی ساعت ۲۰:۳۵ از شبکه ۳ پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۱:۳۰ بامداد، ۹:۴۵ صبح و ۱۶ عصر است.
ساعت پخش و تکرار سریال برادر جان در ماه رمضان 98
سریال برادر جان هر شب در ماه مبارک رمضان حوالی ساعت ۲۰:۳۵ از شبکه ۳ پخش می‌شود، این سریال ۳۰ قسمت حدود ۴۰ دقیقه‌ای خواهد بود. تکرار سریال برادر جان ساعت ۱:۳۰ بامداد، ۹:۴۵ صبح و ۱۶ عصر است. علی نصیریان، حسن پورشیرازی، لعیا زنگنه، حسام منظور، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، نسیم ادبی، سجاد افشاریان، ندا جبرائیلی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی، جلیل فرجاد و … بازیگران سریال برادر جان از شبکه ۳ هستند. موسیقی این سریال را هم سالار عقیلی بر عهده دارد. موضوع اصلی سریال برادر جان ملودرام خانوادگی، اجتماعی و مذهبی و در مورد حق‌الناس می‌باشد، داستان سه برادری که رابطه بسیار خوبی با هم دارند، اما این رابطه دچار تغییراتی می‌شود. در این سریال پسری بعد از فوت پدرش می‌خواهد دین‌های او را ادا کند. موضوع این سریال به عنوان سریال مناسبتی ماه مبارک رمضان مناسب دیده شده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید