کد خبر : 898752

مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی امروز در اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز : آنکه طنین صدایش هماره در گوش هاست، اینجا، روبروی خانه هنرمندان اصفهان، ساکت و آرام، پیچیده در پارچه‌ای سپید غنوده. غم است که موج می‌زند، بغض است که می‌شکند و اشک است که می‌چکد و می‌ریزد.
حضور چهره ها در مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی + تصاویر و فیلم
حالا وقت گفتنِ پدر از پسر است، گفتن از خوبی‌ها و لبخندهایش: دو روز پیش، برای آخرین بار لبخند زد، با همه بدحالی. از من و مادرش تشکر کرد که در این سال‌های کم شمار از او مراقبت کرده ایم و عذر خواست که نتوانسته مراقب ما باشد. حمدلله صفوی بغضش را فروخورد و ادامه داد: من و مادرش تمام تلاشمان را کردیم تا بماند، اما در نهایت تسلیم اراده پروردگار شدیم. به بهنام هم گفتم خودت را تسلیم خواست خدا کن و آرام بگیر. آخرین اشک‌های پسرم را بعد از گفتن این جمله، به چشم دیدم. اگر چه بهنام معتقد بود که سعی کرده در طول عمرش به هیچکس بدی نکند و من هم شاهد عشق و علاقه بسیار او به همه مردم بودم، اما جا دارد اینجا درخواست کنم اگر کسی از او ناراحت است، بهنام را ببخشد. ‌
حضور چهره ها در مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی + تصاویر و فیلم
می‌دانم که وقت کوچ هر کس روزی فرا می‌رسد و فقدان او را اتفاقی ناخوشایند نمی‌دانم. بلکه خوشحالم، چون بهنام دیگر سخت و سنگین نفس نمی‌کشد. صدای شیون و گریه که کمتر شد با صدایی بلند گفت: بهنام نمرده است، اگر اندوهی هست، اندوه دوری است وگرنه او همیشه، با آهنگ هایش در میان مردم زندگی می‌کند. معاون فرهنگی هنری اداره کل ارشاد نیز در این مراسم، اینگونه سخن راند؛ آن‌ها هم در شادی مردم و هم در غم مردم حضور دارند و حضور در چنین جمعیت عظیمی نیز نشان از این موضوع دارد. موضوع بهنام صفوی امروز مرگ نیست بلکه فقط زندگی امروز و تبدیل شده او از یک زندگی زمینی به یک زندگی آسمانی رسیده است. اندوهی که امروز برای بهنام صفوی وجود دارد اندوه فراغ است. مجری برنامه عکسی از بهنام صفوی را در برابر محمدعلی جعفری معاون ارشاد می‌گیرد و می‌گوید: اخلاق، مرام و در کنار مردم بودن از اخلاقیات مرحوم صفوی بود. به گزارش ایسنا، مراسم وداع با پیکر بهنام صفوی امروز از مقابل خانه هنرمندان اصفهان با حضور خیل عظیم هنردوستان اصفهان برگزار شد. در این مراسم زانیار خسروی، سیروان خسروی، مهدی مقدم و شهاب رمضان حضور داشتند و به خانواده صفوی تسلیت گفتند، تشییع پیکر این هنرمند در شاهین شهر انجام شد.
دانلود

بهنام صفوی که چند روز قبل در سن 36 سالگی درگذشت امروز مراسم تشییع پیکر این خواننده جوان در اصفهان برگزار شدکه فیلم و تصاویر این مراسم را می توانید در این صفحه مشاهده کنید.

در این مراسم جمعی از هنرمندان از جمله سیروان و زانیار خسروی، مهدی مقدم، حسین کشتکار بوشهری و دیگر هنرمندان عرصه موسیقی حضور داشتند.
حضور چهره ها در مراسم نشییع جنازه بهنام صفوی + تصاویر و فیلم
برترین‌ها: در این مراسم جمعی از هنرمندان از جمله سیروان و زانیار خسروی، مهدی مقدم، حسین کشتکار بوشهری و دیگر هنرمندان عرصه موسیقی حضور داشتند. سید محمد علی صفوی پدر این هنرمند در این آیین گفت: بهنام هنرمندی بود که ماه‌ها رنج بیماری را تحمل کرد و در نهایت تسلیم خواست الهی شد. وی ادامه داد: از همه دوستداران و هر فردی که این هنرمند را می‌شناخت درخواست می‌کنم که هر گونه ناراحتی از او را حلال کنند. پدر این خواننده فقید خاطرنشان کرد: بهنام هنرمندی مهربان و با احساس بود که دوست نداشت هیچکس از وی ناراحت باشد.
حضور چهره ها در مراسم نشییع جنازه بهنام صفوی + تصاویر و فیلم محمدعلی جعفری، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم با تشکر از مردم برای حضور باشکوه در مراسم تسییع این هنرمند گفت: از تمام نهاد‌هایی که برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم تلاش کردند سپاسگزاریم. اقامه نماز بر پیکر این هنرمند با حضور جمعیت بسیاری از دوستداران آن مرحوم برگزار و سپس برای مراسم تدفین و خاکسپاری راهی شاهین شهر شدند. به دلیل سکونت والدین این خواننده در شاهین شهر، پیکر او در قطعه هنرمندان بهشت معصومه این شهر به خاک سپرده خواهد شد.
حضور چهره ها در مراسم نشییع جنازه بهنام صفوی + تصاویر و فیلم شاهین شهر در ۲۰ کیلومتری شمال شهر اصفهان قرار دارد. بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ متولد ۱۵ تیر ١٣۶٢ در شیراز و خواننده موسیقی پاپ ایرانی بود که صبح روز ۲۳ اردیبهشت پس از ماه‌ها مبارزه با بیماری سرطان در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.
حضور چهره ها در مراسم نشییع جنازه بهنام صفوی + تصاویر و فیلم
صفوی پیش از این بدلیل داشتن تومور مغزی توسط پزشکان مجرب مورد عمل جراحی قرار گرفت. این خواننده جوان دی ماه پارسال نیز بدنبال وخامت حالش مجدد در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود. نخستین آلبوم وی با نام عشق من باش در سال ۸۸ روانه بازار شد.
دانلود
دانلود
صحبت های پخش شد بهنام صفوی در مراسم تشییع پیکرش
دانلود
نماز میت بر پیکر بهنام صفوی
دانلود
صحبت های تلخ پدر بهنام صفوی در مراسم تشییع پیکر پسرش
حضور چهره ها در مراسم نشییع جنازه بهنام صفوی + تصاویر و فیلم
حضور چهره ها در مراسم نشییع جنازه بهنام صفوی + تصاویر و فیلم
پیکر بهنام صفوی آهنگساز و خواننده جوان کشور امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۰ صبح ابتدا مقابل خانه هنرمندان اصفهان تشییع و سپس برای خاکسپاری به آرامستان بهشت معصومه شاهین‌شهر منتقل شد.
در این آیین مسئولان شهرستان شاهین‌شهر و میمه در کنار مردم، با خانواده این هنرمند ابراز همدردی کردند. پیکر بهنام صفوی در قطعه هنرمندان آرامگاه بهشت معصومه شاهین‌شهر به خاک سپرده شد. آلبوم "معجزه" آخرین کار حرفه‌ای وی بود که سال ۹۵ روانه بازار موسیقی شد.
بهنام صفوی آهنگساز و خواننده جوان کشور که از سال ۱۳۹۲ با تومور مغزی دست و پنجه نرم می‌کرد، روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت در سن ۳۶ سالگی در بیمارستان میلاد اصفهان، دار فانی را وداع گفت.
حجم ویدیو: 4.83M | مدت زمان ویدیو: 00:00:50
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید