شمانیوز
کد خبر : 905646

علی مطهری، نماینده تهران در مجلس طی یادداشتی کوتاه که در شماره امروز ایران منتشر شده درباره سریال گاندو نوشت: سریال «گاندو» بیشتر تخیلی بود تا واقعی؛ این سریال بر اساس پروژه نفوذ ساخته شده بود، در حالی که احتمال نفوذ در دولت پنهان به دلیل قدرت برتر آن بیشتر است.

به گزارش شمانیوز به نقل از برترین ها : علی مطهری، نماینده تهران در مجلس طی یادداشتی کوتاه که در شماره امروز ایران منتشر شده درباره سریال گاندو نوشت: سریال «گاندو» بیشتر تخیلی بود تا واقعی؛ این سریال بر اساس پروژه نفوذ ساخته شده بود، در حالی که احتمال نفوذ در دولت پنهان به دلیل قدرت برتر آن بیشتر است.

امریکا، انگلیس و اسرائیل که معمولاً مبدأ ارسال نفوذی یا جاسوس هستند می‌دانند که معمولاً دولت‌ها در ایران قدرت تعیین کننده نیستند و قدرت تأثیرگذار در جای دیگری است؛ لذا احتمال نفوذ در نهاد‌های حکومتی و نیرو‌های مسلح بیشتر از احتمال نفوذ و جاسوسی در دولت است.

سریال «گاندو» در واقع رهبری را هم زیر سؤال برده است، چون این گونه تصمیمات و آزادی این گونه افراد بدون اطلاع ایشان انجام نمی‌شود.

اگر آزاد شدن جیسون رضائیان آن گونه که سریال بر آن تأکید دارد صرفاً برای دریافت پول‌های بلوکه شده بوده است، پس تکلیف مجازات جاسوس چه می‌شود؟ و اگر از اول برای معامله بازداشت شده بوده قبح بیشتری دارد و با اصول اخلاقی اسلام سازگار نیست

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • فرهنگی

    سپاه زیر نظر کیست .سوزش شما ازچیست . ایستادن در برابر مردم ونفوذ آشکاروهمراهی با جاسوسان وترس ازبرملا شدن فتنه بعدی که از قبل برنامه ریزی کرده اند.چرا تاب وتوان شما راگرفته است ؟خطایی از خودحادث کرده اید ادای صدای آنراازدهان در می آورید وبویش را به دیگرا ن نسبت می دهید بس کنید خود را بیشتر ازاین آلت دست هوای نفس این وآن قرار ندهید از این منجلاب بیرون بیایید وتوبه کنید .کاری نکنید که مورد انتقام خداقرار بگیرید .اصلاح کنید خودرا تارحمت خدا برشما برگردد.باطل را رها کنید وبه حق برگردید تا مردم شما راببخشند