شمانیوز

گزارش خبری «مردم و عفاف و حجاب» که پنج شنبه‌شب از همه بخش‌های خبری روی آنتن رفت، واکنش‌های فراوانی را برانگیخت. ماجرا از این قرار بود که به مناسبت 21 تیر «روز حجاب و عفاف»، یوسف سلامی گزارشگر خبرگزاری صداوسیما به میان مردم رفت و درباره مسائل مختلف مربوط به حجاب و عفاف با مردم صحبت کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از صدا و سیما: گزارش خبری «مردم و عفاف و حجاب» که پنج شنبه‌شب از همه بخش‌های خبری روی آنتن رفت، واکنش‌های فراوانی را برانگیخت. ماجرا از این قرار بود که به مناسبت 21 تیر «روز حجاب و عفاف»، یوسف سلامی گزارشگر خبرگزاری صداوسیما به میان مردم رفت و درباره مسائل مختلف مربوط به حجاب و عفاف با مردم صحبت کرد. نکته جالب این گزارش، حضور تعداد زیادی از خانم‌هایی بود که پوشش‌شان با خطوط قرمز تلویزیون، متفاوت بود. این گزارش طولانی که اغلب مصاحبه‌شوندگانش خانم بودند، در شبکه‌های اجتماعی بحث‌برانگیز شد و نظرات متفاوتی را برانگیخت.

کاربری که با پخش این گزارش مخالف بود، از تناقض عجیبی در این گزارش نوشت: «اخبار شبکه 2 داره با زنان روسری عقب مصاحبه می‌کنه و حدود 20-15 نفر دارن جلوی دوربین فحش می دن به بی‌حجاب‌ها و دشمن و... که باعث خیانت و فروپاشی خانواده می شن و خواستار برخورد قانونی با این افراد هستن!» کاربر دیگری نیز این گونه واکنش نشان داده بود: «به نظرم این گزارش‌ها تمسخر و وهن صداوسیماست.» در مقابل عده‌ای از کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز نظر متفاوتی داشتند و این گزارش را مفید می‌دانستند. کاربری این گونه نوشت: «چه خوب که صداوسیما با یک گزارش جالب، به روز ملی عفاف و حجاب توجه کرد. دست مریزاد» کاربر دیگری نیز در این باره نوشت: «امشب توی گزارش یوسف سلامی در 20:30، خانم‌های بدحجاب از لزوم وجود قانون حجاب می‌گفتن. خیلی عالی بود این حرکت سلامی.»

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه