شمانیوز

«زهرا امیرابراهیمی» علت خروج خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده است.

زهرا امیر ابراهیمی  بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران بود که سال‌ها پیش فیلم غیر اخلاقی از وی لو رفت و محبور به ترک کشور شد. زهرا امیر ابراهیمی اکنون در خارج از کشور زندگی میکند.

فیلمی که باعث شد زندگی این بازیگر هنرمند به یکباره خراب شود . وی که منکر فیلم فوق شده و این موضوع را ساختگی می داند. فیلم رابطه جنسی منتسب به زهرا امیر ابراهیمی در دوران انتشار در ایران رکورد زد و پربیننده ترین فیلم شد. این فیلم منتهی به رفتن زهرا امیر ابراهیمی از ایران شد.

 

 

خبر داغ و جنجالی بازیگران:

 

 

 

 

 

 

 

در رخدادی دیدنی دقت بی بی سی فارسی برای اولین بار گزارشی از زهرا امیر ابراهیمی «بازیگر تلویزیون و سینمای کشور ایران» را از فرانسه و پیرامون انتخابات فرانسه اکران کرد،

 

بیشتر بخوانید : 

امیر تتلو ازدواج کرد + بیوگرافی و عکس

 

 

 

وی که پس از کلیپ غوغایی منتشر شده، آنرا تکذیب و این ماجرا را یک شباهت دانست و ناچار به ترک کشور شد، پس از سال ها دوری از عرصه دوربین و آنهم با بی بی سی وارد کار شد.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

“زهرا امیرابراهیمی” بازیگر سابق سریالهای تلویزیونی در ایران، از چندی گذشته و پس از گفتگو با شبکه بی بی سی فارسی «BBCPersian» و تکذیب حواشی پیرامون روابط خصوصی خود، به استخدام این شبکه در آمده و همکاری خودرا همچون گزارشگر آغاز کرده هست.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

به گزارش تالاب بازیگر نقش «زهره» در سریال مشهور “نرگس”، در گفت و گو با بی بی سی فارسی، دلیل خارج شدن خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده هست؛ شایعاتی که به دنبال انتشار یک کلیپ غیراخلاقی منتسب به وی، فراگیر شد.

امیرابراهیمی که در پاریس اقامت دارد، تماس کلیپ یادشده با خودرا انکار کرده بود. روزنامه “گاردین” چاپ لندن برای اولین بار پیروز به گفتگو با زهرا امیرابراهیمی، بازیگر نقش زهره شد.

 

بیشتر بخوانید : 

امیر تتلو ازدواج کرد + بیوگرافی و عکس

 

به گزارش تالاب زهرا امیرابراهیمی گفت: بعد از اعتراضات فراوانی که از سمت همکاران به من شد، فیلم غیراخلاقی را دیدم اما حقیقت اینجاست که شخص درون فیلم، من نیستم. وی افزود: منکر شباهت هایی که هنرپیشه فیلم غیراخلاقی با من دارد نیستم زیرا با بهرهگیری از امکانات گریم میتوان فردی را شبیه دیگری تولید،

ضمنا اطلاعاتی در مورد تکنیک های مونتاژ دارم و می‌دانم که با بهرهگیری ازآن میتوان چهره فرد مورد نظر را خلق کرد.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

گفت و گو گر روزنامه گاردین به نقل از کارشناسان حقوقی نوشت: همین انکار امیرابراهیمی برای پیشگیری از مجازات او کافی هست. گاردین افزود: در حالی که مظنون اصلی دستگیر و هنوز معرفی نشده هست، احتمال سه سال زندان و پرداخت مبلغ هفت تا ده میلیون تومان جریمه نقدی وجوددارد.

بنا به ادعای متهم دستگیر شده، زهرا امیرابراهیمی خودش توصیه تهیه و منتشر فیلم را داده بود اما در عین حال، این هنرپیشه ایرانی در طول گفت و گو ۴۵ دقیقه ای، حجاب کامل داشت و تمام مدت مواظب حفظ آن بود.زهرا امیرابراهیمی با اشاره به نامزدی پیشین خود با مردی که در فیلم غیراخلاقی حضور داشت،

به خبرنگار روزنامه گاردین گفت: نامزدم را بعد ازآن که در رابطه زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.

وی تاکید کرد: حتی بعد از این که از او جدا شدم, تهدید کرد بلایی سرم می آورد که نتوانم سرم را در جامعه بالا بگیرم و حتی جایی در صدا و سیما نداشته باشم. حال فکر می‌کنم با این فیلم جعلی تهدید خودرا عملی کرده هست.

بنا به گزارش نویسنده گاردین، فیلم غیراخلاقی منتسب به زهرا امیرابراهیمی در جامعه ایران به “نرگس ۲” مشهور شده و تعداد زیادی از خانواده های ایرانی بیم آن دارند تا فرزندانشان آنرا دیدن کنند.

امیرابراهیمی نیز دراین مورد گفت: بدترین مضمون دراین میان آن هست که به وجهه خانواده مذهبی ام صدمه وارد شده هست. وی افزود: اگر به پیشینه کاری ام نگاهی جمع و جور بیندازید به این نتیجه میرسید که به موجب علاقه شخصی خود عمدتا در سریال هایی موازی با ایده خود و خانواده ام ایفای نقش کرده ام.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

این هنرپیشه ایرانی تصریح کرد: من و خانواده ام فکر می‌کردیم که در جامعه ای با قضاوت صحیح و عادلانه زندگی میکنیم اما حقیقت اینجاست که بیش از ۹۰ درصد مردم ایران در مورد امور مبتذل و شرم آور کنجکاوی به خرج میدهند.

 "زهرا امیرابراهیمی" بازیگر سابق سریال های تلویزیونی در ایران، از چندی قبل و پس از مصاحبه با شبکه بی بی سی فارسی (BBCPersian) و تکذیب حواشی پیرامون روابط خصوصی خود، به استخدام این شبکه در آمده و همکاری خود را به عنوان گزارشگر با بنگاه خبرپراکنی دولت انگلیس آغاز کرده است.

 

بیشتر بخوانید : 

امیر تتلو ازدواج کرد + بیوگرافی و عکس


بازیگر نقش «زهره» در سریال معروف "نرگس" ، در مصاحبه با بی بی سی فارسی، علت خروج خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده است؛ شایعاتی که به دنبال انتشار یک کلیپ غیراخلاقی منتسب به وی، فراگیر شد.
امیرابراهیمی که در پاریس اقامت دارد، ارتباط کلیپ یادشده با خود را انکار کرده و به بی بی سی گفته است: «شاید تولیدکنندگان آن از کردار خویش پشیمان شده باشند.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  این فیلم خود خودشه دروغ میگوید

  • ناشناس

   اصلا کار درستی نیس همچین فیلم وحشتناکی رو به کسی نسبت بدیم باورم نمیشه بعضی آدم ها به این راحتی آبروی کسی رو میبرن و بعضی دیگه شایعات در مورد کسی که حتی از نزدیک ندیدنش رو به این راحتی قبول میکنند

 • ناشناس

  وقتی میگه من نبودم باید باور کنیم

 • ناشناس

  برای خانم امیرابراهیمی آرزوی سلامتی و موفقیت در کار جدیدشان دارم،،،متاسفم که باعث شدیم یک هموطن مجبور به ترک سرزمین مادری خود شود

 • متاسفم

  میشه شمایی که ادعای قضاوت نداری بگی اون آمار نود درصد رو از کجا آوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • فریبرز

  بود یا نبودش برای ما فرق نمیکنه چرا با فضولی تو کار مردم میخواهید آدمها رو خراب کنید ؟

 • مریم

  یادت باشد که اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش نکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی
  حضرت علی ع

 • ا.ب

  جالبه داره از مذهبی ومسلمانی دم میزنه از این طرف توی پاریس اونطور میگرده.معلومه که داره دروغ میگه

  • سینا

   احسنت آبجی ولی مردم ما فقط بلدن حرف بزنن تا عمل کنن

 • ناشناس

  خر خودتی خانم امیر ابراهیمی. با این حرفت توهین به شعور و درک مردم ایران میکنی. خربزه رو خوردی پای لرزش هم بشین.

 • ناشناس

  چه این فیلم منتسب به خودش باشه چه نباشه به خودش مربوطه. فرق کسی که گناه میکنه با کسی که آبروریزی میکنه بیشتر نباشه کمتر نیست.

 • ناشناس

  نظری ندارم

 • ناشناس

  خوب

 • پری

  اصلا اون که تو فیلمه خودش باشه یا نباشه،به ملت چه مربوطه

 • نامیزون

  امروز اذعان کرد خودش بوده

 • سحر

  زهرای عزیز، موفق باشی که اینطوری پر قدرت دووم آوردی، زندگی شخصی خودت بوده و به هیچ احدی ربط نداره. همیشه موفق و با قدرت باش

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه