شمانیوز

بازیگر محبوب سینما و تئاترو تلویزیون سیاوش خیرابی در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال ۱۳۶۳ در شهر تهران چشم به جهان گشود

سایت سمتاک نوشت: بازیگر محبوب سینما و تئاترو تلویزیون سیاوش خیرابی در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال ۱۳۶۳ در شهر تهران چشم به جهان گشود

 

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

سیاوش خیرابی بازیگر تئاتر و سینمایی ایران می باشد متولد تهران و در آذر 63 به دنیا آمده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

 

زندگینامه و بیوگرافی سیاوش خیرابی

 ولی اصلیت وی تبریزی هست.سیاوش خیرابی در رشته کامپیوتر در دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است و مدرک تحصیلی دارد.سیاوش خیرابی دو برادر دارد که از خودش برزگ تر هستند برادر بزرگترش اورنگ رشته مکانیک خوانده و برادر دیگرش آرش رشته کامپیوتر خواند ولی هر دو بعد از تجصیل به طور حرفه ای به دنبال عکاسی و آتلیه و رستوران داری مشغول هستند.

سیاوش خیرابی به بازیگری از سنین خیلی کم علاقه داشت و سال سوم راهنمایی در یک کار نقش کوتاهی بازی کرد ولی بعد از آن به خاطر درس و تحصیل به دنبالش نرفت. به گزارش سماتک تا این‌که در دوره دانشگاه توسط یکی از دوستانش برای یک کار مستند داستانی به آقای رزاق کریمی معرفی شد وی از سن ۱۹ سالگی در کلاس‌های آموزش بازیگری کانون سینما گران جوان شرکت کرد.

سیاوش خیرابی بازیگری در تلوزیون را با بازی در سریال ترانه مادری در سال ۸۷ آغاز نمود و بازیگری در سینما را در سال ۸۶ با بازی در تله فیلم تلخون و فیلم حس پنهان شروع کرد.سیاوش خیرابی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است همچنین سیاوش خیرابی رستوران هم دارد که اسم رستورانش کنجد است.

اولین فیلم سینمایی سیاوش خیرابی فیلم نفوذی در سال 88 بود که بسیار فیلم سینمایی پر مخاطبی بود او توانست با اکران این فیلم زیبا به اوج محبوبیت دست پیدا نماید در سریال دلنوازان هم به بازیگری پرداخته بود که این سریال هم بسیار در میان مردم محبوب بود .

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

 

سیاوش خیرابی درباره فست فودش کنجد می گوید من با برادرهایم، خیلی فکر کردیم که اسمی تک سیلابی و خوب بگذاریم، چند تا اسم هم مورد نظر ما بود، ولی خب جاهای دیگری به این نام بود. اورنگ داداشم آن موقع بچه دار شده بود، برادرم آرش هنوز بچه نداشت، تاکید داشتم اسمش را بگذاریم «برسام» دیدیم نه، بعد می‌گویند اسم برادرزاده‌اش را گذاشت برای همین بود که «کنجد» یکهو به ذهن من رسید و به برادرهایم گفتم و آنها هم قبول کردند.

 

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

تصاویری از سیاوش خیرابی 

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

 

ورود سیاوش خیرابی به سینما و تلویزیون

شروع من با تلویزیون بود، اما باندبازی های سینما اجازه نداد من و هم نسل هایم به جایگاهی که شاید حق مان هم بود، دست پیدا نماییم، یک سری از افراد که در سینما نفوذ دارند، از آدم های خودشان در کارهای سینمایی استفاده می کردند و هیچ وقت فرصت لازم را به من و امثال من نمی دادند.

 

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

 

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

 

 

گفتگو سیاوش خیرابی درباره شهرت و بیزینس و بازیگری

 

نظراتان درباره برخی از بازیگرها که می گویند ما برای شهرت بازیگر نشدیم چیست؟

با تمام احترامی که برای همکارانم قائلم اما فکر می کنم این حرف، اشتباه است.کسی که وارد بازیگری می شود می داند که یکی از تبعات این حرفه شهرت است، یعنی چی که ما برای شهرت نیامدیم؟ از طرف دیگر همه آدم ها، شهرت ودیده شدن را دوست دارند. یک بار یکی از بچه ها گفت بیا شیشه های ماشینت را دودی کن که راحت در خیابان رفت و آمد داشته باشی! من در جواب گفتم اگر این کار را انجام دهم چطور تشخیص بدهم چه کسی دوستم ندارد؟

یعنی؛ وابستگی مالی به بازیگری را جدا کردید؟

نمی شود بگویم که جدا کرده ام، شاید سر یک کاری از لحاظ مالی به توافق نرسم و ممکن است، چندتا کار را انجام ندهم ولی یک کار خوب به من بخورد یا یک کار سینمایی خوب به من پیشنهاد شود که با مبلغ پایین تری می روم کار می کنم، برای اینکه به پولش احتیاج ندارم…

فکر می کنید کدام بازیگر، بیشترین پول را درمی آورد؟ توی بیزینس… بازیگرهای زیادی داریم که بیزینس می کنند.؟

بله… خب خیلی ها پشت صحنه خوب پول درمی آورند که ما نمی فهمیم. ولی آن چیزی که من دیدم «رضا گلزار» به نظرم بهترین بیزینس را کرد توی آن تایمی که خوب کار می کرد.

یعنی چه کار می کرد ایشان؟

کارهای خوب و درست اقتصادی، آن موقع هیچ کس به فکر «مرس کلاب» نبود اما رضا گلزار این کار را کرد، پول خوب هم درآورد. خود من مشتری اش بودم آن موقع ها، حالا بازیگر هم نبودم می رفتم؛ به نظر من رضا گلزار هم از سینما خوب پول درآورد و هم از بیزینسش.

 

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

 

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا سیاوش خیرابی ازدواج کرده

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید