شمانیوز

جوانه دلشاد اولین بار با سریال ویلای من ساخته مهران مدیری به دنیای بازیگری راه یافت اما پیش از آن در چند تئاتر در رشت روی صحنه رفته بود در ادامه این گزارش با این بازیگر جوان آشنا خواهید شد.

پارس نیوز نوشت:جوانه دلشاد اولین بار با سریال ویلای من ساخته مهران مدیری به دنیای بازیگری راه یافت اما پیش از آن در چند تئاتر در رشت روی صحنه رفته بود در ادامه این گزارش با این بازیگر جوان آشنا خواهید شد.

 

جوانه دلشاد بازیگر "حوالی پاییز" کشف حجاب کرد+ فیلم

 

مهران مدیری بازیگران زیادی را به دنیای بازیگری معرفی کرد که بعدها هنرمندان درخشانی در  سینما و تلویزیون  شدند. یکی از چهره های جوانی که با فیلم  مهران مدیری  به دنیای بازیگری راه یافت جوانه دلشاد بازیگر نقش عاطفه در سریال حوالی پاییز است.glow face mask

جوانه دلشاد اولین بار با سریال ویلای من ساخته  مهران مدیری  به دنیای بازیگری راه یافت اما پیش از آن در چند  تئاتر  در رشت روی صحنه رفته بود.

 

بیوگرافی و عکس های جوانه دلشاد

جوانه دلشاد

 

تولد 28 سالگی جوانه دلشاد بازیگر حوالی پاییز

جوانه دلشاد 20 شهریور 1369 در رشت به دنیا آمد و با پیشنهاد  بازی  در سریال ویلای من و به اعتبار مهران مدیری از پدرش اجازه سکونت در تهران و بازیگری را گرفت.

 

جوانه دلشاد

 

جوانه دلشاد بازیگر نقش عاطفه در حوالی پاییز

از افتخاراتش در دنیای بازیگری کار با مهران مدیری است و همیشه از اینکه برای اولین بار در فیلمی به کارگردانی مهران مدیری ایفای نقش کرده است خوشحال است.

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد و مونا کرمی در سریال حوالی پاییز

 

جوانه دلشاد در سریال حوالی پاییز در نقش عاطفه دختری که دوست صمیمی شیوا دختر  خانواده  نقش اصلی داستان است ایفای نقش میکند.

جوانه دلشاد

 

 

جوانه دلشاد

 

جوانه دلشاد پیش از بازی در سریال حوالی پاییز در فیلم هایی چون سریال شوخی کردم ، سریال ویلای من ، سریال در حاشیه ، فیلم بهمن ، تله فیلم سرزمین و فیلم سینمایی  آپاندیس  ایفای نقش کرده بود.

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد

 

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد

 

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید