شمانیوز

در ادامه عکس های محسن تنابنده و همسرش پای سفره عقد و جاری شدن خطبه عقد توسط سید محمد خاتمی را با هم مشاهده خواهیم نمود.

آرگا نوشت: نوشت: محسن تنابنده بازیگر نقش نقی در چهار سری از سریال پایتخت سرانجام تصمیم به انتخاب همسر آینده خود گرفت. 

محسن تنابنده فیلم نامه نویس بازیگر سینما و تلویزیون متولد 26 فروردین ماه سال 1354 می باشد. کمتر کسی است که محسن تنابنده که نقش نقی را به زیبایی در سریال پایتخت اجرا کرده است را نشناسد. محسن تنابنده با بازی در این سریال پایتخت به محبوبیت و شهرت بالائی دست یافت. در این مطلب در مورد خبر ازدواج محسن تنابنده اطلاعاتی جمع آوری کرده ایم و در ادامه عکس محسن تنابنده و همسرش را در مراسم ازدواجشان با هم مشاهده می کنیم.

 

نقی معمولی پس از اینکه در چهار سری از سریال پایتخت نقش همسر ریما رامین فر را به اجرا می کند تصمیم می گیرد همسر خود را نیز انتخاب نماید. همانطور که در رسانه ها اعلام شده است همسر محسن روشنک گلپا می باشد. خبر ازدواج این بازیگر محبوب با انتشار عکسی از حلقه ازدواجش به ظن و گمان تبدیل شده بود. در این مطلب عکس محسن تنابنده و همسرش در پای سفره عقد را مشاهده خواهیم کرد.

 

محسن تنابنده و همسرش

سرانجام در صبح روز جمعه 29 آبان ماه سال1394 این بازیگر توانا از لحظه امضای عقدنامه اش در حضور  سید محمد خاتمی عکسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و خبر ازدواج خود را علنا اعلام کرد. محسن تنابنده در ادامه عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت: “طعنه خلق و جفای فلک و جور رقیب همه هیچند اگر یار موافق باشد.”

محسن تنابنده و همسرش

عکس محسن تنابنده و همسرش

 

عکس محسن تنابنده و همسرش پای سفره عقد

 

با انتشار این عکس محسن تنابنده نوشت: در این سرما و باران یار خوش تر،، نگار اندر کنار و عشق در سر

عکس حلقه ازدواج محسن تنابنده و همسرش

 

احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو پس از انتشار عکس حلقه ازدواج محسن نوشت:

محسن و روشنک عزیز پیوندتون مبارک خوشبخت باشید و سفید

محسن تنابنده و همسرش روشنک

 

محسن تنابنده بازیگر محبوب و مشهور سینمای ایران بالاخره تصمیم گرفت تا همسر واقعی خود را انتخاب نماید. همسر وی روشنک گلپا می باشد برای خوشبختی این زوج حوان آرزوی خوشبختی و سعادت داریم. برای مشاهده عکس بازیگران کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  احترامم برای اقای تنابنده با این‌افاضات جدیدشان از بین رفت فکر میکردم منطقی برخورد کنند
  اقای تنابنده بدون تعصب کورکورانه برخورد کردن لحظه ای فکر کنید به کارهای خانم افشار و خودتان را بزارید بجای کسانی که از این خانم‌ضربه خورده اند اون بچه های یتیم‌ روحانی که کشته شد
  شعر و ورهای ایشان‌تمامی ندارد
  خودتان را نزد مردم نگه دارید

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه