شمانیوز

آزاده نامداری که چندی است در خارج از کشور و در اروپا به سر می برد و هر از چند گاهی صفحه اینستاگرام خود را به تصاویری از سفرش به میلان، ژنو، سوئیس و .. با حجاب چادر اختصاص می داد در اقدامی غیره منتظره فیلم و تصاویری از وی بدون حجاب لو رفت.

رکنا در مرداد 96 نوشت: آزاده نامداری که چندی است در خارج از کشور و در اروپا به سر می برد و هر از چند گاهی صفحه اینستاگرام خود را به تصاویری از سفرش به میلان، ژنو، سوئیس و .. با حجاب چادر اختصاص می داد در اقدامی غیره منتظره فیلم و تصاویری از وی بدون حجاب لو رفت. در این تصاویر و ویدئویی که از وی در فضای مجازی منتشر شده است وی را بدون حجاب در حالیکه در یک پارک و فضای عمومی است و در کنار دختر و همسرش است می بینید.

 

بیشتر بخوانید: فیلم تجاوز جنسی وحشیانه به دختر ایرانی در لباس فروشی + فیلم

 

1551283647_برنامه-عصر-جدید

 

10212320222910514317016916910923216310947193227

 

تصاویر لو رفته بدون حجاب آزاده نامداری در سوئیس +عکس و فیلم

 

آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون که با اجرا در برنامه "تازه‌ها" در سیمای خانواده به شهرت رسید به همراه همسر و دخترش به شهر ژنو سوییس سفر کرده است و تصاویری دیدنی که از این سفر به ثبت رسانده است را در صفحه اینستاگرام Instagram خود منتشر کرده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

 

واکنش آزاده نامداری به تصاویر لو رفته بدون حجاب اش

باشگاه خبرنگاران جوان که منتسب به صدا و سیما است درباره این خبر نوشت:  آزاده نامداری کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس با کمک اقبال واحدی به تهران آمد و در برنامه «خط مستقیم» شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد.

لازم به ذکر است؛ ژنو شهری در کشور سوییس در اروپاست که مقر سازمان ملل نیز در این شهر قرار دارد.

 

فیلم لو رفته از آزاده نامداری

فیلم لو رفته از آزاده نامداری

فیلم لو رفته از آزاده نامداری

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • فرهنگی

  خانم نامدار شما که چادری هستید چطور شده یک لحظه روسری از سرتون افتاده و متوجه نشدید؟ اصلا

 • بهمن زارع

  خانم نامدار.. اینکه یه کسی از یه جای یک عکسی از شما می گیره.. اصلآ غیره منتظره نیست... چون خدا وند متعال همیشه عملکرد بنده هاش را میبینه اینکه کسی به اسم خدا هزار جور سوه استفاده میکنه خدا هم آبروش را میبره

 • زهرا

  چقدر زشته که این فرهنگ را راه انداختین

 • Z

  داره دروغ میگه،نمی دونه چطورماس مالیش کنه،از اون چادرت خجالت میکشیدی

 • هستی

  زود قضاوت نکنید😊😒

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه