شمانیوز

هنوز بازتاب های مربوط به عکس یادگاری با وضعیت زننده برخی بازیگران زن سینمای ایران در مزار شهدا فراموش نشده که این بار هنرنمایی دیگری از این قشر در فضای مجازی منتشر شده است.

سایت پرشین وی در 29 مهر سال 90 نوشت: هنوز بازتاب های مربوط به عکس یادگاری با وضعیت زننده برخی بازیگران زن سینمای ایران در مزار شهدا فراموش نشده که این بار هنرنمایی دیگری از این قشر در فضای مجازی منتشر شده است.

 

بیشتر بخوانید:تجاوز جنسی پدر به دختر ۱۲ ساله اش در مسافرخانه ای در تهران + جزئیات

 

 

خبر تازه : 

تیکه جنجالی کامبیز دیرباز به سحرقریشی + فیلم

 

 

بیشتر بخوانید :

کشف حجاب بازیگر زن جنجالی در فرودگاه ترکیه + فیلم

 

 

بیشتر بخوانید : 

حمله تند و وحشتناک احسان علیخانی به پریناز ایزدیار + فیلم

 

در این تصویر، یکی از بازگران جوان و تازه چهره شده سینما به نام &quotم.ک&quot، با پوششی نامناسب در مقابل یکی از اماکن متبرکه و زیارتگاهها اقدام به انداختن عکس به اصطلاح یادگاری با فیگورهای هنری کرده است.

 

اگرچه حضور این بازیگران در چنین مکانهایی امید را در دل برخی دوستداران هنر ارزشی حفظ می کند که این قشر هنوز هم پایبند اصول و اعتقادات اخلاقی و ارزشی جامعه است، اما به نظر می رسد نوع عکس گرفتن و انتشار آن در انواع و اقسام سابتهای طرفداران این بازیگران، نشان از بی توجه بودن آنها به ارزش حضور در چنین مکانهایی است.

 

1551283647_برنامه-عصر-جدید

 

حال که حضور بازیگران زن در مزار شهدا و اقدام اهانت آمیز آنها با پاسخ قاطع مردم مواجه و آنها را مجبور به عقب نشینی کرد، امیدواریم این بار هم شاهد برخورد مسئولان فرهنگی کشور با این پدیده تازه به وجود آمده باشیم.

 

خبر تازه : 

تیکه جنجالی کامبیز دیرباز به سحرقریشی + فیلم

 

 

 

 

بیشتر بخوانید : 

حمله تند و وحشتناک احسان علیخانی به پریناز ایزدیار + فیلم

 

یادمان نرود سایتی که طی روزهای گذشته توسط مسئولان فیلتر و خبر آن نیز در قاصد منتشر شد، تصاویری از زندگی شخصی و عکسهای بدون حجاب برخی بازیگران زن ایرانی منتشر کرده بود که هیچ واکنشی از سوی آنها در بر نداشت.

 

 

بیشتر بخوانید :

کشف حجاب بازیگر زن جنجالی در فرودگاه ترکیه + فیلم

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  خانم مقانلو خیلی دروغ گو هستی چرا تبلیغ کرمی رو میکنی که هیچ اثری نداره لعنت به تو من به گفته های تو اعتمادکردم ولی همه دروغ بود

 • ناشناس

  مرده شور اونا رو ببرن
  خدا اینجور آدما رو که حرمت شکنی می کنند لعنت کنه
  فرقی نمی کنه که بازیگر باشه یا کسی دیگر ...

 • ناشناس

  وقتی صدا وسیما چنین سریال هایی میده دیگه نمیشه از مردم انتظاری داشت

 • ناشناس

  ایناهستند که مثل خوره به جون این جامه افتادن

 • ناشناس

  حالا اونایی که یه روسری یاشال میندازن رو سرشون که آدم شرم میکنه نگاهشون کنه یعنی با حجابن نه والا اون روسری برای تکمیل کردن آرایش خودشونه که میپوشن وگرنه پوشش و حجاب اینطوری نیست


روی خط رسانه