شمانیوز

هر کسی که شهرت را دوست دارد، باید توان مواجه شدن با شایعات را هم داشته باشد. البته تعدادی از سلبریتی ها با اعمال و گفتار یا مکان هایی که در آنها حضور پیدا می کنند خودشان به شایعات دامن می زنند.

سایت منظوم نوشت: شایعه و شهرت دو جزء جدانشدنی از هم هستند. چه بسیارند افرادی که فقط به واسطه مشهور و معروف شدن وارد عرصه های هنری می شوند و بعد از ورود تازه می فهمند که شهرت با تمامی جذابیت هایش چقدر می تواند زندگیشان را سخت و آزار دهنده کند. درست است که تعدادی از سلبریتی ها با اعمال و گفتار یا مکان هایی که در آنها حضور پیدا می کنند خودشان به شایعات دامن می زنند، اما بسیاری از این حواشی توسط افرادی معلوم الحال ساخته می شود و  می توان گفت دیگر برای همه عادی شده که خبر مرگ یا ازدواج یا طلاق و یا مانند این ها برای یک سلبریتی منتشر شود. در چند پرونده می خواهیم شایعاتی که برای هنرمندان سینما و تلویزیون ساخته شده را دسته بندی کنیم و به نمونه هایی از شایعات معروف هم اشاره ای داشته باشیم. در ادامه پرونده قبل:
 
 
 
 
 

گلشیفته فرهانی این بار در فیلم جدیدش، کاملاً برهنه شد! + تصاویر

 

یکی دیگر از شایعات مربوط به هنرمندان شایعه حضور آنها در پارتی های شبانه است که گاهی اوقات با اعلام نام مخفف در خبرگزاری ها، گمانه زنی ها درباره نام بازیگر مربوطه به جاهای باریک می کشد و تعداد زیادی از هنرمندان را درگیر این حاشیه می کند. در سال های اخیر هم برخی هنرمندان به طور تلویحی به برگزاری اینگونه مهمانی ها و تقسیم نقش و باندبازی اشاره کرده اند.

ترانه علیدوستی در 22 دی ماه 1362 در تهران به دنیا آمد. ترانه فرزند نادره حکیم الهی مجسمه ساز و حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از مربیان کنونی فوتبال میباشد.

 

کودکی ترانه علیدوستی

 

کودکی خانم بازیگر در آغوش پدرش

حمید علیدوستی در سال 1354 در لیگ ایران با پیراهن تیم دارایی به میدان رفت. علیدوستی حضور در تیم هایی مثل هما و کشاورز را هم تجربه کرد و بین سالهای 1365-1366 در لیگ های آلمان به بازی پرداخت اما در سال 1374، با تیم سایپا در مسابقات لیگ حاضر شد و آخرین سال دوران فوتبالش را طی کرد.

 

 

عکس لو رفته از هانیه توسلی و همسرش + عکس

 

 

گلشیفته فرهانی این بار در فیلم جدیدش، کاملاً برهنه شد! + تصاویر

 

 

ترانه علیدوستی عکس

 

ترانه علیدوستی با علی منصور  ازدواج کرده و یک دختر به نام حنا دارد.

 

ترانه علیدوستی و همسر و دخترش

 

دختر ترانه علیدوستی

 

ترانه علیدوستی و دخترش

ترانه در دورهٔ راهنمایی، دو سال در هنرستان موسیقی تحصیل کرد که کلارینت و پیانو می زد. در دورهٔ دبیرستان مشغول تحصیل در رشتهٔ علوم تجربی بود که در کلاس های بازیگری امین تارخ ثبت نام کرد.

 

پدر ترانه علیدوستی

 

فعالیت بازیگری ترانه علیدوستی

سال 1379 از طریق همین کلاس ها برای بازی نقش ترانه پرنیان در فیلم من ترانه 15 سال دارم انتخاب شد و با بازی در این فیلم وقفه ای در تحصیلاتش افتاد که سرانجام در رشتهٔ کامپیوتر دیپلم گرفت.

 

ترانه علیدوستی

 

عکس لو رفته از هانیه توسلی و همسرش + عکس

 

ترانه علیدوستی در فیلم من ترانه 15 سال دارم

او برای بازی در فیلم (من ترانه...) جایزهٔ سیمرغ بلورین بیستمین جشنوارهٔ فیلم فجر، جایزهٔ نخل زرین از سومین جشنوارهٔ اجتماعی آبادان، جایزهٔ منتقدین و نویسندگان سینمای ایران و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن از پنجاه و پنجمین جشنوارهٔ فیلم لوکارنو (سوئیس) را دریافت کرد.

 

ترانه علیدوستی در ویژه نامه شماره 100 ماهنامه صنعت سینما که نگاهی است به سینمای ایران در دهه هشتاد، به انتخاب 130 نویسنده و منتقد سینمایی به عنوان بهترین بازیگر زن دهه انتخاب شد. همچنین در سال 1390، ماهنامه سینمایی فیلم او را به عنوان بهترین بازیگر زن دهه 80 انتخاب کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه