شمانیوز
کد خبر : 913030

در این بخش خبری از پارتی شبانه فوتبالیست های ایرانی به گوش می رسد.

رکنا نوشت:  در این بخش خبری از پارتی شبانه فوتبالیست های ایرانی به گوش می رسد.جنجال رستوران تعطیل شده در فرحزاد، هر روز ابعاد تازه ای پیدا می کند و وارد جزییات دقیق تری می شود. در حالی که پرونده این رستوان به جرم تبدیل شدن به یک مرکز فساد در دست بررسی است.

 

 

بیشتر بخوانید:عکس ها لو رفته از مراسم ازدواج دو بازیگر همجنسگرا + تصاویر

 

 

اخبار داغ:

تجاوز جنسی دایی به خواهرزاده 17 ساله اش در پاکدشت + جزئیات

 

 

بیشتر بخوانید:عکس های جنجالی و لورفته از همسر دوم رضا رویگری، بازیگر معروف + عکس و بیوگرافی

 

13960706001116_test_photoi

 

در این بخش خبری از پارتی شبانه فوتبالیست های ایرانی به گوش می رسد.جنجال رستوران تعطیل شده در فرحزاد، هر روز ابعاد تازه ای پیدا می کند و وارد جزییات دقیق تری می شود.

در حالی که پرونده این رستوان به جرم تبدیل شدن به یک مرکز فساد و پاتوق زنان بدکاره باز می باشد و گفته می شود سه فوتبالیست هم به اتهام رفت و آمد به این محل زیر نظر هستند، یک پارتی شبانه در این رستوران برگزار شده است که لو رفته و شناسایی شده است. گویا کارگرانی که از مدیر این رستوران طلب دارند، پارتی را لو داده اند.

 

بیشتر بخوانید:عکس ها لو رفته از مراسم ازدواج دو بازیگر همجنسگرا + تصاویر

 

 

 

یک منبع آگاه در این خصوص گفته است: «گویا مدیر رستوران طلب چند کارگر رستوران را نداده و آنها حوالی رستوران کشیک می کشند تا هر وقت جناب مدیر آمد، سراغش بروند و پولش را بگیرند. آنها حوالی نیمه شب متوجه ورود افراد مشکوک می شوند و مورد را به پلیس اطلاع می دهند.

حالا یکی از همین کارگران می گوید نیم ساعت قبل از اینکه ماموران سر برسند، یکی از ستاره های فوتبال با اتومبیل مدل بالا به این محل آمد و در حالی که تنها بود، بیست دقیقه بعد با یک خانم از رستوران رفت و بعد مامورها سر رسیدند.ستاره های فوتبال و خانم های مختلف در پارتی شبانه فرحزاد!

 

عکس پارتی (1)

 
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    چه کارا وای

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه