شمانیوز

آخرین کنسرت تابستانی ماکان بند با تشکر ویژه از حافظان امنیت کشور برگزار شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از  روابط عمومی شرکت آوازی نو، کنسرت گروه ماکان بند شب چهارشنبه 6 شهریور 1398 طی دو سانس در تالار وزارت کشور برگزار شد.

این کنسرت مثل دیگر اجراهای ماکان بند با استقبال علاقه‌مندان به موسیقی پاپ همراه بود.ماکان بند در این اجرا تعدادی از قطعه‌های مشهورش را اجرا کرد.

امیر مقاره و رهام هادیان با انرژی روی صحنه آمدند و گروه نوازندگان هم با رهبری امیرمیلاد نیکزاد این دو خواننده را همراهی کردند.

در بخشی از این اجرا رهام هادیان با تشکر ویژه از حافظان امنیت کشور گفت: باید سپاسگزار تمام کسانی باشیم که با تلاش‌های شبانه روزی در تمام نقاط کشور، امنیت و آرامش را برایمان به ارمغان آورده اند. دست تک تکشان را به گرمی می فشارم که با تلاش شان باعث شده اند امشب ما و شما بهترین لحظه هایمان را در کمال آرامش تجربه کنیم.

رفت، حس عجیب، بچه که نیستم، برو دارمت، عاشق که میشی، دو دقیقه بودی، هر بار این درو، با تو آرومم و دیوونه‌بازی، برخی از قطعه های اجرا شده در کنسرت ماکان بند بودند.

یکی از نکات مهم این اجرا حضور فواد حجازی نوازنده و آهنگساز‌مطرح موسیقی پاپ در کنسرت ماکان بند بود.

کنسرت ششم شهریور، چهارصدمین کنسرت ماکان بند طی دو سال گذشته در تهران و شهرستان ها بود.

این آمار نشان می‌دهد که ماکان بند در عرصه جذب مخاطبان و در عین حال مقابله با موسیقی لس آنجلسی، از پیشتازان موسیقی پاپِ ایران است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • amirlover fan 7483

    عالي بود ممنون از اطلاع رسانيتون از گروه ماکان بند


روی خط رسانه